CÍGLER SOFTWARE West, s.r.o.

377 222 001 plzen@money.cz www.moneyplzen.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Lochotínská 11 , Plzeň 301 00
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...

 

 

 

 


Účetní a podnikové informační systémy Money

Money S3 již od 1.990,-- bez DPH! 


Společnost CÍGLER SOFTWARE West, s.r.o. působí v regionu Plzeňského kraje od roku 2000. Pobočka CÍGLER SOFTWARE a.s.  byla založena za účelem přiblížení se k uživatelům ekonomického systému Money S3 v oblasti podpory a služeb.

 

 

 

 

V současné době je stěžejní náplní pobočky prodej a servis ekonomických systémů Money S3 a Money S5. Největší důraz klademe na rozsah, kvalitu  a dostupnost služeb pro zákazníky Plzeňského regionu, počínaje instalací software, nastavením programu, školením a následně o  konzultace - ať již účetní, mzdové nebo v oblasti problematiky skladu.  Naše dlouholeté zkušenosti a strategický partner za zády, jakým je CÍGLER SOFTWARE , zaručují našim zákazníkům, že mají stále aktuální odbornou podporu k systému, který si od nás zakoupí, a mohou se zároveň  spolehnout na dynamický rozvoj produktů související s obecným trendem vývoje informačních systémů.


Další významnou oblastí, kterou se naše společnost zabývá, je oblast problematiky mezd a personalistiky. Od roku 2002 jsme významným partnerem společnosti M-PRO  s.r.o. , která vyvíjí systém pro řízení lidských zdrojů a zpracování mezd - Target.
Díky neustále rostoucím zájmu našich uživatelů o internetová řešení on-line nad Money S3 a Money S5 jsme v roce 2007 navázali úzký kontakt s mladou progresivní společnosti MK SOLUTIONS s.r.o. a dnes nabízíme velmi propracovaný e-shop pod značkou JetWEB .


A nezapomínáme ani  na kamenné obchody a mobilní prodej. Pro zákazníky máme připravené registrační pokladny nebo zajímavý pokladní software Prodejna SQL. Opět samozřejmě včetně komunikace se systémy Money S3 a Money S5. Mobilní prodej nebo-li prodej z auta s možností synchronizace s Money umožňuje řešení od dalšího partnera, společnosti JetSoft s.r.o.


Start verze Money S3 ZDARMA - Aktualizace Money S3 na rok 2011 ZDARMA - BEZPLATNÉ poradenství k Money S3 na naší hotline lince a on-line konferenci.  


Prezentace Money S5 ZDARMA – jsme implementační středisko Money S5 pro Plzeňský kraj -  Těšíme se na setkání s Vámi. 


Navštivte nás na naší pobočce v Lochotínské ulici v Plzni nebo na www.moneyplzen.cz 

 

 

Komentáře & Hodnocení - CÍGLER SOFTWARE West, s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář