c.k. Divadlo Pluto

377 534 489, 606 280 010 divadlo_pluto@volny.cz www.divadlo-pluto.cz
3 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Masarykova 75 , Plzeň - Doubravka 301 00

Divadlo PLUTO – profesionální scéna malých forem komedie

Svoji domovskou scénu má v Plzni na Doubravce. Divadlo je velmi oblíbené i pro svůj žánrově a stylově ojedinělý druh zábavy včetně stolové úpravy s pohoštěním. Jeho svérázný repertoár je zaměřený výhradně na komediální žánry od kabaretu přes hudební komedii a muzikály až po operetu.

Soubor je tvořen předními zpěváky a herci: Pavla Kikinčuka, Dalibora Tolaše, Bronislava Kotiše atd. Mimořádným hostem představení Uzloviny je MUDr. Radim Uzel. Divadlo PLUTO je srdeční záležitostí i čestného člena – populárního režiséra Zdeňka Trošky, který často jezdívá na jeho představení se pobavit a některé z herců obsazuje do svých filmů.

Nedílnou součástí Divadla PLUTO je jeho fanclub - občanské sdružení Klubu přátel Divadla Pluto, který založili sami diváci, aby usnadnili jeho existenci a umožnili mu tak pořádat Dramstudio. Pokud chcete podpořit Divadlo PLUTO, můžete se stát členem i Vy.

Na rozdíl od jiných soukromých profesionálních scén Divadlo PLUTO po celou dobu existuje bez stálé podpory ze strany města či štědrých sponzorů.


Komentáře & Hodnocení - c.k. Divadlo Pluto

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář