Centrum pečovatelských o ošetřovatelských služeb Města Touškov

774 483 701 ps@pecovatelskasluzba.cz www.pecovatelskasluzba.cz/
14 Skóre 4.6 z 5 Hodnotit
w
  • Partyzánská 519, Město Touškov 33033

Poslání CPOS

Naším posláním je poskytovat pečovatelskou službu lidem, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu, tělesného, smyslového postižení a rodinám s dětmi, které se ocitly v obtížné životní situaci. Naše pečovatelská služba usiluje o zachování jedinečnosti každého uživatele a o jeho podporu, v takovém rozsahu, aby mohl zůstat i nadále ve svém přirozeném prostředí a zachoval si tak soukromí, navyklý způsob života i svoje společenské zázemí. Základní podmínkou je, aby naši potenciální klienti o naší službě věděli, proto úzce spolupracujeme s představiteli obcí, kde službu poskytujeme. Služba je plánována individuálně, což umožňuje uživatelům rozhodovat o dalším způsobu života. Při poskytování služby je velice důležitá spolupráce s rodinou a blízkými lidmi našeho klienta. Péče je poskytovaná kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou školeni v práci s našimi cílovými skupinami.

Jak funguje CPOS?

Jsme tu pro Vás a naše služby Vám umožní žít v pohodlí domova. Posláním naší pečovatelské služby je snaha o to, abyste mohli   zůstat co nejdéle doma, i když už Vám vaše síly nestačí na zajištění domácnosti a péče o sebe. Zachováte si tak soukromí, navyklý   způsob života a kontakt s rodinou a kamarády.

Centrum pečovatelských o ošetřovatelských služeb Města Touškov (CPOS) získalo prestižní cenu kvality

Naše organizace CPOS Město Touškov získala prestižní ocenění - Cenu kvality, kterou udílí ve spolupráci s Národní Radou kvality ČR a MPSV redakce časopisu Ošetřovatelská péče. Získali jsme hlavní cenu, kterou jsme převzali v Senátu ČR. Také jsme získali Cenu sympatie pro naší pracovnici ve Všerubech, paní Jiřinku Stiborovou.

Komentáře & Hodnocení - Centrum pečovatelských o ošetřovatelských služeb Města Touškov

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Lékař se smyslem pro humor
Doc. MUDr. Jiří Klečka, CSc., pomohl během života dlouhé řadě pacientů.

Foto: Partneři si pomáhají v nesnázích
Firma Logspeed podporuje naší pečovatelskou službu a nyní i my můžeme pomoci, při hledání nových zam

Foto: Pavel Skala zasvětil život muzice
Hudbu je potřeba cítit a hrát hlavně srdcem, to publikum pozná a ocení.