DAOS PLUS, s.r.o.

+420377421483 info@svejk.cz www.svejk.cz
5 Skóre 5 z 5 Hodnotit
  • Dvořákova 3, Plzeň 30100

DAOS Plus s.r.o. -  provozovatel franchisingu Švejk Restaurant

V každé restauraci najdete originální dobové doplňky, které byly součástí prvorepublikových hostinců. Základem naší filozofie je prezentace toho nejlepšího z Čech. U nás v restauraci najdete s jistotou tradiční plzeňský ležák ale i další druhy piv z portfolia Plzeňských pivovarů a.s. Všechny naše restaurace dbají na kvalitu čepovaného tankového i sudového piva a jsou držiteli certifikací nejvyšší kvality piva.

Neopomenutelná je i moderní česká kuchyně, která reprezentuje klasiku v podání nejmodernějších technologií vaření doplněná o sezónní tématické gastronomické seriály, jako jsou zvěřinové, vepřové či hovězí hody nebo třeba Svatomartinská husička. Celkový gastronomický zážitek je podpořen českým porcelánem, příbory i sklem předních českých značek.

Atmosféru restaurace vytváří klasická česká lidová hudba s dobovým oblečením personálu. Výčepní nosí „švejkovskou čepici", bílou košili, šedé kalhoty a kšandy. Servírky mají červenou sukni a bílou halenku. Mezi hlavní atributy patří právě originální stylový interiér s dobovými prvky.

Komentáře & Hodnocení - DAOS PLUS, s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář