DIMENZE AZ s.r.o.

378 609 926 dimenze@dimenze.cz www.dimenze.cz/
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Pod Všemi Svatými 20 , Plzeň 30100

DIMENZE AZ s.r.o. je vzdělávací centrum, které bylo založeno v lednu roku 2005. Na následujících stránkách najdete všechny potřebné informace k tomu, abyste si z naší nabídky vybrali kurz, který bude právě pro Vás tím nejpřínosnějším při hledání nového zaměstnání, pro vyplnění volného času, pro zdokonalení nebo rozšíření záběru Vašich schopností a dovedností.

Nejdůležitějšími projekty firmy je široké spektrum jazykových kurzů, nultý ročník, zájmové kurzy, firemní kurzy; roční pomaturitní studium jazyků, škola je samozřejmě zařazena ve vyhlášce MŠMT ČR 322/2005 Sb., která přiznává studentům pomaturitního studia výhody státní sociální podpory a důchodového pojištění.

Dalším klíčovým programem jsou jazykové kurzy odpolední, individuální, intenzivní, firemní a také Nultý ročník jako příprava na VŠ. Některé typy kurzů naše firma "staví" na klíč podle přání zákazníka. Proto věnujte pozornost všem odkazům soukromé školy. V případě, že Vámi požadovaný kurz nenajdete, kontaktujte sekretariát firmy telefonicky nebo mailem.

Pro soukromou školu DIMENZE AZ s.r.o. je věcí profesionální cti udělat vše, co je v jejích silách, aby vyšla Vašim přáním vstříc.

Komentáře & Hodnocení - DIMENZE AZ s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář