D Optik Zdeňka Diepoltová

377533484 diepolt-optik@seznam.cz www.doptik.cz
9 Skóre 5 z 5 Hodnocení (3)
w
  • Alej Svobody 23, Plzeň 32300

Brýle vám zhotovíme do 2 až 3 dní, případně na počkání.

Přijďte si k nám vybrat ty nejlepší brýle, které jsou aktuálně na trhu. Potřebujete sluneční nebo dioptrické brýle? Zajděte k nám v Plzni nebo v Blovicích a určitě si u vyberete! Brýle vám zhotovíme do 2 až 3 dní, případně na počkání.

Prodáváme značky Puma, Esprit, Hello Kitty, Ray Ban, Jaguar, Nike a další kvalitní brýle za příjemné ceny. Nabízíme nejen příznivé ceny ale také zkušený a odborný personál a zázemí kamenné optiky.

Nevíte jakou zvolit značku, tvar, typ či barvu brýlí? Velmi rádi vám předvedeme vhodné modely brýlí a pomůžeme vám vybrat ten správný typ, barevný odstín a značku pro vaše účely.

Nabízíme polarizační brýle pro maximální ochranu vašich očí. Polarizační brýle ocení zejména řidiči nebo cyklisté. Pokud  potřebujete dioptrické sluneční brýle, také vám nabídneme vhodné řešené pro vaše oči.

Kvalitní ochrana očí při sportovních aktivitách je důležitá, a proto máme pro všechny sportovce nabídku sportovních slunečních brýlí značek Ray Ban, HIS, Nike. Moderní sportovní brýle využijete při výletech na kole, lyžování, na golfu a na procházkách. 

Přijďte si vyzkoušet moderní pěkné ergonomické brýle, který chrání oči před sluncem i proti prachu. Nabízíme pánské, dámské a dětské brýle, které se stanou ladným doplňkem vašeho šatníku i osobnosti.

Komentáře & Hodnocení - D Optik Zdeňka Diepoltová

  • Před 7 roky

    Vyrazilo mi to dech! :-) V úterý 19.12. v poledne na pobočce D-Optik v Blovicích vybrány obroučky, ve středu 20.12. v 9,26 sms "Vaše brýle jsou připraveny k vyzvednutí". Mezi tím musela ta milá, ochotná a laskavá slečna Kaslová kdesi objednat skla, někdo je musel dovézt a opět ona zbrousit a upravit do obrouček. I když tvrdila, že do pátku brýle určitě budou, tahle rychlost mě opravdu v kladném slova smyslu zaskočila. Skvělá práce, která vyřešila "havarijní" stav mých původních brýlí. A pak - ty obroučky jsou fakt skvostný! Moc, moc děkuju. Krásné Vánoce všem v optice paní Diepoltové.

    • Před 7 roky

      Velice děkujeme za kladnou reakci a jsme velice rádi, že jsme Vám mohli pomoci. ;) Budeme se těšit na další návštěvu. Tým D OPTIK.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Dárkové poukázky
Pokud si nevíte rady s dárkem pod stromeček, máme pro Vás řešení. Můžete u nás zakoupit jako Vánoční

Foto: Akce SKLA ZDARMA v optice D Optik Zdeňka Diepoltová pouze do 31. 1. 2024
Vážení zákazníci, máme pro Vás skvělou akci. SKLA ZDARMA k vybraným brýlím. Akce platí od 1. 12. 202

Foto: Benefitní poukázky
Na našich prodejnách lze nově platit i poukázkami Edenred Benefits Card, Edenred Multi a Edenred Med