EFISAN, s.r.o.

377 241 952 efisan@efisan.cz www.efisan.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Plzenecká 37 , Plzeň 32600
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Libušínská 125
Prodejna stavebních materiálů s dlouholetou tradicí. Rozvoz zakoupenéh ... o zboží vlastní autodopravou až na stavbu.
Detail Přejít na web Hodnotit

EFISAN s. r. o.

Je česká soukromá firma s majoritním vlastníkem, která svou činnost zaměřila do tří oblastí

  1. Sanace betonových konstrukcí.
  2. Provádění průmyslových podlah.
  3. Stěrkové i těžké izolace podlah, nádrží, jímek a sil.

Společnost EFISAN s.r.o. zahájila svou činnost na počátku roku 1997 sloučením několika menších firem, které podnikaly v oborech sanace betonových konstrukcí a provádění průmyslových podlah.

Od této doby proděla firma prudký rozvoj a dnes patří mezi firmy s nejkvalitnějším strojním, dopravním a lidským potenciálem na tuzemském trhu pokud se týče výše jmenovaných činností.

Firma zaměstnává 20 stálých pracovníků. Dokladem zkvalitňování služeb je ISO ČSN EN 9002, které firma dosáhne v nejbližší době.

Našimi odběrateli jsou stavební firmy, provozovatelé vodohospodářských, teplárenských a energetických objektů, správy dopravních komunikací apod.

Naším cílem je snaha poskytnout tuzemskům investorům kvalitu a životnost srovnatelnou s běžným světovým standardem. Víme, že naše strategie našla odezvu u investorů a o tom také svědčí stalý růst meziročních objemů prací.

Tento stručný katalog má za úkol zhruba seznámit naše potencionální zákazníky s možnostmi naší firmy, a proto si myslíme, že máme našim a budoucím zákazníkům co nabídnou.

Komentáře & Hodnocení - EFISAN, s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář