ESSPE Plzeň

734 200 647 info@esspe.cz www.esspe.cz/kontakty/plzen
7 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Domažlická 1123/194, Plzeň 31800

Společnost ESSPE s.r.o. je dominantním partnerem v prodeji dveří SAPELI, což potvrzuje umístění na bronzové příčce mezi odběrateli z celé ČR. Ani v doplňkovém sortimentu dveřního kování nejsme pozadu, což podtrhuje taktéž bronzové ocenění prodejce dveřního kování značky TWIN na území Čech.

Prodejna dveří v regionu Plzeň

Naše prodejna s výstavní  plochou necelých 500 m2  se řadí mezi největší prodejny v Západočeském kraji s největším výběrem sortimentu zaměřeným na dveře a podlahy. Zde jsou průběžně obměňovány veškeré vzorky abychom Vám nabídli vždy to nejlepší, co výrobci mají v nabídce. U nás máte na  výběr z více než 100 ks dveří SAPELI, přičemž téměř 50 % je osazeno v zárubních. Nabízíme kvalitní dveře a máme vystaveno i dveřní kování značek TWIN a M&T.   
Nabídka podlahových krytin je opravdu nejširší, najdete u nás vyvzorované podlahy předních výrobců jako Tarkett, Parador, Egger, Forbo, Kährs, Thermofix, Expona Domestic a mnoha dalších značek.  Také si vyberete z velkého množství  doplňkových materiálů jako jsou lišty, sokly, podložky, koncovky, lepidla a stěrkové hmoty pro přípravu podkladu, např. PCI a Thomsit.

Prodej dveří SAPELI

naše firma je vysoce specializovaná na prodej dveří SAPELI, v kterých je již dlouho nejlepším prodejcem v Západočeském a Karlovarském kraji. Toto potvrzuje i získání AUTORIZACE pro prodej a servis výrobků SAPELI a  umisťování na medailových  příčkách v odběru dveří SAPELI v České republice.


Komentáře & Hodnocení - ESSPE Plzeň

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář