F8 ART COMPANY

+420 778 004 410 petr.smazal@f8artcompany.com www.f8artcompany.com
9 Skóre 4.6 z 5 Hodnotit
w
  • Sady pětatřicátníků 33, Plzeň

Nezávislá filmová produkce F8 ART COMPANY vznikla 30. května 2002. Za dobu své existence působila v různých odvětvích filmového průmyslu. Zprvu zaštítila převážně amatérské a nezávislé počiny svého zakladatele Petra Smazala. Později se F8 ART COMPANY podílí ale také na cizích dílech převážně ve studentské sféře. V roce 2012 se z produkce, která se zaměřuje na téměř vše stává výhradně filmová produkce, která pracuje na celovečerním filmu RADEN.

Zajišťujeme kompletní servis package a preprodukční fáze výroby filmu. Zabýváme se psaním scénářů, investičních plánů, marketingových plánů, vytipováním sponzorů a investorů. Ve výrobní fázi nabízíme naše služby v oblasti režie, asistence režie a speciálních efektů.

Petr Smazal

Narodil se 8. 2. 1988 v Plané. K výrobě filmu tíhnul od 14 let. Než se k filmu dostal, zúčastnil se několika školních literárních soutěží, kde slavil se svými povídkami úspěchy. Později psal také pro několik herních fanouškovských webů krátké povídky na motivy počítačových her. Práce na filmovém scenáři ho ovšem oslovila mnohem více a tak od roku 2002 pracuje amatérsky u filmu a zúčastňuje se různých natáčení, aby se dostal k filmu ještě blíže. Je autorem několika krátkých scenářů – scenáře k filmu Raden a scenáře k seriálu PMDS. Jako dramaturg a asistent režie spolupracoval se studenty z FAMO. Nejvýraznější spolupráce ovšem vznikla mezi ním a Ladislavem Plecitým. V roce 2013 společně se svým kolegou Jiřím Bystřickým režíruje celovečerní film RADEN.

Komentáře & Hodnocení - F8 ART COMPANY

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář