Gühring s.r.o.

+420 378 212 200 lucie.vlckova@guehring.de www.regionplzen.cz
9 Skóre 4.8 z 5 Hodnotit
w
  • Na Perkách 608 , Líně-Sulkov 33021
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Nýřany | Na Tesle 1238
DIOSS NÝŘANY a.s. je českou akciovou společností. Je nás cca 550 zaměs ... tnanců a náš obrat 600 mil. Kč. Řídíme se heslem: „Myšlenky a technologie ve Vašich službách“
Detail Přejít na web Hodnotit

Stříbro | Záchlumí 45
Hlavní činností OK Záchlumí, a.s. je výroba rámů a podskupin pro nákla ... dní vozidla; výroba strojů a zařízení pro zemědělské stroje, manipulační techniku a stavební stroje; výroba lisovaných výrobků z plechu, tvářených za studena; přesné CNC pálení.
Detail Přejít na web Hodnotit

Společnost GÜHRING s.r.o. je součástí koncernu Gühring o.H.G., který je díky své více než stoleté tradici vnímán jako světová jednička v oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění. Podívejte se také na stránky naší sesterské společnosti firmy Hollfelder která je výrobcem plátkových nástrojů pro nejnáročnější aplikace.

Špičkové profesionální nástroje pro nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění – vrtáky, výstružníky, frézy, frézovací nástroje, závitovací nástroje – od nás směřují k renomovaným výrobcům automobilového průmyslu, letecké techniky i k výrobcům nástrojů.

Jako jedni z mála v České republice poskytujeme komplexní servis řezných nástrojů. Kvalitní servis renovace zahrnuje povlakování a přeostřování, včetně dopravy nástrojů do našeho servisního centra a poté zpět k zákazníkovi, který zaplatí pouze cenu renovace. Servisní centra na přeostřování a opravy nástrojů jsou vám k dispozici na několika místech v České republice i v zahraničí.

Naše společnost se může také pochlubit špičkově vybaveným projektovým oddělením, které dovede navrhnout konstrukce nástrojů na obrábění a vyřeší kompletní obrábění strojních součástí. Projektové oddělení zvládne i technicky nejnáročnější úkoly z oblasti konstrukce nástrojů a obrábění.

Přesnost a spolehlivost je tu pro vás!

Komentáře & Hodnocení - Gühring s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář