Gühring s.r.o.

+420 378 212 200 lucie.vlckova@guehring.de www.regionplzen.cz
9 Skóre 4.8 z 5 Hodnotit
  • Na Perkách 608 , Líně-Sulkov 33021
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Nýřany | Na Tesle 1238
DIOSS NÝŘANY a.s. je českou akciovou společností. Je nás cca 550 zaměs ... tnanců a náš obrat 600 mil. Kč. Řídíme se heslem: „Myšlenky a technologie ve Vašich službách“
Detail Přejít na web Hodnotit

Stříbro | Záchlumí 45
Hlavní činností OK Záchlumí, a.s. je výroba rámů a podskupin pro nákla ... dní vozidla; výroba strojů a zařízení pro zemědělské stroje, manipulační techniku a stavební stroje; výroba lisovaných výrobků z plechu, tvářených za studena; přesné CNC pálení.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Univerzitní 1119/34
Výroba leteckých interiérů (kuchyňky, odpočinkové místnosti) pro letad ... la Airbus
Detail Přejít na web Hodnotit

Společnost GÜHRING s.r.o. je součástí koncernu Gühring o.H.G., který je díky své více než stoleté tradici vnímán jako světová jednička v oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění. Podívejte se také na stránky naší sesterské společnosti firmy Hollfelder která je výrobcem plátkových nástrojů pro nejnáročnější aplikace.

Špičkové profesionální nástroje pro nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění – vrtáky, výstružníky, frézy, frézovací nástroje, závitovací nástroje – od nás směřují k renomovaným výrobcům automobilového průmyslu, letecké techniky i k výrobcům nástrojů.

Jako jedni z mála v České republice poskytujeme komplexní servis řezných nástrojů. Kvalitní servis renovace zahrnuje povlakování a přeostřování, včetně dopravy nástrojů do našeho servisního centra a poté zpět k zákazníkovi, který zaplatí pouze cenu renovace. Servisní centra na přeostřování a opravy nástrojů jsou vám k dispozici na několika místech v České republice i v zahraničí.

Naše společnost se může také pochlubit špičkově vybaveným projektovým oddělením, které dovede navrhnout konstrukce nástrojů na obrábění a vyřeší kompletní obrábění strojních součástí. Projektové oddělení zvládne i technicky nejnáročnější úkoly z oblasti konstrukce nástrojů a obrábění.

Přesnost a spolehlivost je tu pro vás!

Komentáře & Hodnocení - Gühring s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář