HOTEL ANGELO PLZEŇ

+420 378 016 111 info@angelo-pilsen.cz www.vi-hotels.com/cz/angelo-pilsen/
25 Skóre 4.7 z 5 Hodnotit
w
  • U Prazdroje 6, Plzeň 30101

U (pra)zdroje požitku

Historická města lákají k pěšímu objevování. To určuje výběr hotelu, který by měl být pokud možno blízko centra města a mít dobré dopravní spojení. Angelo Hotel Pilsen, vedený společností Vienna International Hotels and Resorts – třetí svého druhu po stejnojmenných hotelích v Praze a Mnichově – splňuje všechna kritéria: vycházka do historického městského jádra, světoznámý pivovar přímo naproti hotelu, hlavní ulice a hlavní nádraží co by kamenem dohodil.

Moderní design a extravagantní interiér, intenzivní barvy a doplňky evokující Dálný východ – takový hotel nelze přehlédnout. Pokoje jsou moderní a komfortní. Ve společenském sále a několika zasedacích místnostech lze pořádat nejrůznější akce. Po namáhavém dni lze využít služeb wellness centra.

Hosté zahájí svůj den v restauraci vydatnou snídaní, večer najdou na jídelním lístku pestrou kulinářskou nabídku, v níž dominují regionální pokrmy. Letní terasa zve k posezení u jídla pod širým nebem. Za chladnějšího počasí lze přejít ke krbu v Jazz baru a zakončit den sklenkou vína nebo koktejlem. 

Zdarma wifi na pokoji a v celém hotelu.

Generální ředitel angelo Hotelu Pilsen, Marek Chmátal, byl nominován jako "Hoteliér roku řetězcové hotely" a Petr Cuřín, šéfkuchař, jako "Restauratér roku hotelové restaurace" na Výroční ceny Asociace hotelů a restaurací pro rok 2015.

Komentáře & Hodnocení - HOTEL ANGELO PLZEŇ

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář