Hotel Panorama

+420 725 109 600 recepce@panorama-pm.cz www.panorama-pm.cz
22 Skóre 4.8 z 5 Hodnotit
w
  • V Lomech 11, Plzeň 32300

Rodinný hotel v příjemné lokalitě vedle parku s jezírkem nabízí ubytování se snídaní. Předností hotelu je tichá a klidná lokalita uprostřed zeleně, dobrá dostupnost do centra města, příznivé ceny, rodinná atmosféra, osobní přístup k hostům a zdarma dostatečné parkovací prostory střežené kamerovým systémem.

Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, radiem, internetem (wifi-připojení), telefonem, lednicí s minibarem, trezorem, koupelnou vybavenou sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, značkovou kosmetikou a dalším vybavením.

Restaurace s terasou

Součástí hotelu je i příjemně zařízená, klimatizovaná restaurace s venkovní terasou, kde Vás okouzlí neopakovatelný výhled na panorama města Plzně.

Lobby bar

Příjemné posezení nabízí také hotelový Lobby bar a patrové, uzavřené atrium určené pro nerušený odpočinek hotelových hostů.

Wellness centrum

Dopřejte svému tělu potřebný odpočinek a relax v našem moderním wellness pod hvězdnou oblohou.

V našem wellness centru naleznete profesionální vybavení:

luxusní relaxační vany s miliony bublinek pro maximální relaxaci, s až 266 vodními tryskami, aromaterapií a dalšími doplňky koupele, sauna Villeroy & Boch pro 4 osoby kromě jiného například s možností zážitkového saunování, moderní parní kabina pro 4 osoby, příjemné prostory pro nerušený odpočinek pod hvězdnou oblohou.

Zajímavostí Wellnessu je kromě jiného hvězdná obloha ze světýlek na stropě v relaxační části, kde si můžete vyzkoušet, jaká souhvězdí poznáte. K tomu vám bude hrát hudba, kterou si můžete přinést vaši vlastní.

Komentáře & Hodnocení - Hotel Panorama

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář