Hotel a Švejk restaurant U Zeleného stromu

+420 371 580 371 info@hotelnepomuk.cz www.plzenskycatering.cz
22 Skóre 4.6 z 5 Hodnotit
w
  • náměstí Augustina Němejce 69, Nepomuk 33501

Srdečně Vás vítáme v hotelu U Zeleného stromu, který je umístěn na historickém náměstí města Nepomuku, rodišti sv. Jana Nepomuckého.

Zveme Vás k pobytu v nově zrekonstruovaném hotelu ve starobylém domě U Zeleného stromu. Hotel je pro Vaše pohodlí vybaven v kategorii *** Standard a nabízí 56 lůžek v jedno a  dvoulůžkových pokojích, rodinném pokoji a apartmentu. Ve všech pokojích jsou pro Vás připraveny TV s nabídkou 20 programů, přípojky k internetu a vlastní sociální zařízení s vanou. 

Pokud dostanete chuť na dobrou večeři či oběd je zde pro Vás připraven stylový staročeský Švejk restaurant a secesní kavárna s nabídkou české i mezinárodní kuchyně.

Nezanedbali jsme ani nabídku vyžití v Nepomuku a blízkém okolí a připravili jsme pro Vás mnoho tipů na výlety ať už pěší či na kole nebo třeba autem. Okolí Nepomuku je jako stvořené pro pěší a cykloturistiku s překrásnou krajinou Pošumaví a Brd.

Uvažujete o uspořádání Vaší firemní akce v klidném prostředí? Nabídka využití společenského sálu našeho hotelu představuje ideální volbu. Sál s kapacitou 150 osob je vybaven kompletní technikou pro pořádání kongresů, školení ale i společenských akcí jako rauty, plesy a jiné společenské akce dle Vašeho přání.

Pro cestovní kanceláře nabízíme vytvoření balíčků pro jednodenní i vícedenní pobyty, zaměřené na poznání historických a přírodních krás Nepomuku a blízkého okolí.

Komentáře & Hodnocení - Hotel a Švejk restaurant U Zeleného stromu

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář