ITexpres s.r.o.

+420 608 095 001 info@itexpres.cz www.itexpres.cz
1 Skóre 5 z 5 Hodnocení (1)
w
  • Zahradní 173/2, Plzeň 326 00

ITexpres s.r.o. je společnost podporující rozvoj Internetu v Plzni a okolí. Naším hlavním cílem je umožnit uživatelům rychlé, kvalitní, spolehlivé a skutečně neomezené připojení k Internetu a k němu všechny ostatní služby jako VoIP telefon, IPTV nebo hosting pro kompletní pokrytí Vašich potřeb.

Nabízíme trvalé připojení k celosvětové internetové síti, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pomocí moderní a spolehlivé technologie. Právě proto, že naše organizace nabízí své služby na lokální úrovni, věnuje velkou pozornost dodržování vysokého standardu nabízených služeb.

Pro firmy ale i domácnosti je velkou výhodou nonstop technická podpora pro zajistění spokojenosti zákazníka v každé hodině. Společně s okamžitým zásahem technika v místě poruchy.

Jako hlavní výhodu pro firemní zákazníky nabízíme individuální přístup. Ať se jedná o cenovou nabídku mimo standartní ceník nebo o nadstandartní síťové služby nutné pro chod firemní sítě. Neváhejte nás kontaktovat se současnou smlouvou a téměř určitě Vám připravíme zajímavější nabídku.

Komentáře & Hodnocení - ITexpres s.r.o.

  • Před 5 roky

    Jsem naprosto spokojen. Internet běhá bez problémů a navíc chválím ochotu obchodní zástupkyně a technika.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář