JSG med a.s.

+420 602 456 233 jsgmed@jsgmed.cz www.eshop.jsgmed.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Na Roudné 443/18 , Plzeň 30100

Džemy

60% ovoce, 100% chuti !

Navštivte eshop s džemy, medem a ovocem se stévií!

Řada džemů, která se Vám představuje, je vyrobena velmi šetrnou technologií za využití vakua. Ovoce tak není potřeba vystavit extrémní teplotě a ani zahřívání po velmi dlouhou dobu. Takto zpracované ovoce pak neztrácí svou původní barvu, nehnědne a nejsou v něm zbytečně ničeny žádoucí přírodní látky. Pomalým promícháváním je pak zajištěno, že ovoce není ani mechanicky rozbíjeno, takže v džemu naleznete velké kousky původního ovoce.

Každý druh džemu (jahoda, malina, višeň, meruňka i borůvka) obsahuje jen ovoce daného druhu a nikdy není ve směsi s jiným ovocem (například s jablky). Je vyroben ze surového hluboce zmrazeného přírodně identického ovoce, a to buď z celých plodů (jahoda, malina, višeň, borůvka) nebo z půleného ovoce a kostek (meruňka). Neobsahuje chemicky ošetřené a konzervované suroviny. Neobsahuje dřeně či ovocné koncentráty nebo jiné již opracované polotovary. K přírodnímu ovoci není nic doplňováno a ani z něj není cokoli odebíráno.

Speciální konzervací je zajištěna měkkost a poddajnost ovocné hmoty, takže tyto džemy nemají typicky známou a dosud hojně využívanou tuhou konzistenci, která ztěžuje další manipulaci s nimi. Naopak se velmi lehce nanášejí na pečivo, z něhož ale neztékají, a dobře se také vtírají  do pokrmů jako je müsli, palačinky apod. Díky své vysoké termostabilitě je možné je využívat i v teplé kuchyni na vaření či pečení. Koláč s tímto džemem si zachová chuť původního ovoce, přitom se džem během pečení neroztéká. 

Za cíl jsme si kladli především co nejvíce zachovat původní chuť identického ovoce. Naše džemy se vyznačují  lahodnou chutí dozrálého ovoce, kde je sladkost vyvážena s kyselostí jako u čerstvého šťavnatého ovoce.

Džemy nejsou zatíženy žádnou chemickou konzervací ani barvivy, jsou dobře stravitelné a vyznačují se zvláštní lehkostí  při konzumaci i po ní, kdy nezpůsobují pocity „těžkosti“ jako tomu bývá v mnoha případech jiných sladkých potravin.

Na trh přicházejí nové džemy bez cukru slazené přírodním sladidlem ze stévie sladké !

Komentáře & Hodnocení - JSG med a.s.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář