KERAMIKA SOUKUP a.s

377 823 078-83 keramika@keramikasoukup.cz www.keramikasoukup.cz
12 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
 • Chebská 2, Plzeň - Křimice 322 02

Akce Slevy

 • Image 1

  ACCACIO dlažba

  499,-
  AKCE 200,-
  60%
 • Image 1

  RAVAK 10° umyvadlová stoján, s výpustí

  2 690,-
  AKCE 2 690,-
  60%
 • Image 1

  RAVAK ROSA vanové napouštění vodopád

  5 990,-
  AKCE 500,-
  92%
 • Image 1

  RAVAK držák sprchy

  69,-
  AKCE 69,-
  92%
 • Image 1

  RAVAK SUZAN umyvadlo/dřez nástěnná

  1 990,-
  AKCE 1 393,-
  30%

PROČ ZVOLIT OBKLADY A DLAŽBY KERAMIKA SOUKUP?

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ. Keramika Soukup zahrnuje téměr vše, co si dokážete představit. Disponujeme nejen širokým spektrem stylů a designů, ale rovněž i různými cenovými kategoriemi, z nichž si vybere každý. Například standardní nabídka obkladů začíná na ceně kolem 200 Kč za m2 a přes vyšší střední třídu pokračuje až k designovým specialitám.

SORTIMENT
lze rozdělit do několika základních kategorií: stěžejní část tvoří obklady a dlažby, dále jsou v nabídce vodovodní baterie, armatury, dřezy, vany a sprchové kouty, sanitární keramika, koupelnový nábytek a také koupelnová a stavební chemie. Mezi nové zboží patří výrobky INDECO, kde nechybějí kuchyně, vestavné skříně ani nábytek pro ložnice a dětské pokoje. Dalšími jsou dřevěné, laminátové i vinylové podlahy, interiérové skládací nebo posuvné dveře syntetických či dýhovaných povrchů a kompletní sortiment kování. Sortiment doplňují kamenné dlažby a obklady.

KOMPLETNÍ ZÁKAZNÍCKÝ SERVIS.
Zákaznický servis je spolu s požadavkem na vynikající kvalitu prodávaného sortimentu klíčovým faktorem úspěchu naší firmy. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis od výběru obkladů a dlažeb, přes zpracování grafického návrhu, po konečnou pokládku obkladů a dlažeb, a to ve společnosti sesterské firmy SDRUŽENÍ PLZEŇSKÝCH OBKLADAČŮ SPO. Zboží rozvážíme po celé České republice a máte možnost kdykoliv kontaktovat obchodního zástupce pro kraj, ve kterém bydlíte. Veškeré zboží si můžete prohlédnout na našich stránkách, v katalogu, nebo v jedné z našich vzorkoven.

TUZEMSKÉ I ZAHRANIČNÉ ZBOŽÍ
. Jsme přímým odběratelem významných českých výrobců koupelnového vybavení. Patří mezi ně firmy Rako – obklady a dlažby, Teraso – dlažba nebo například Eutit – originální dlažby z čediče. Jsme rovněž přímým dovozcem keramických obkladů a dlažeb italských, španělských a německých výrobců: Marazzi (Itálie), Marca Corona 1741 (Itálie), Saloni (Španělsko), Novoceram (Francie), ABK (Itálie), Ströher (Německo), Peronda (Španělsko), Apavisa (Španělsko), Caesar (Itálie) a mnoha jiných. Řadu sérií od zahraničních výrobců nabízíme exkluzivně.

Komentáře & Hodnocení - KERAMIKA SOUKUP a.s

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Koupelna v roce 2016? Stále vedou přírodní materiály, 3D efekty i retro
Chystáte se v příštím roce zrekonstruovat koupelnu? Hledáte inspiraci v katalozích, na webových strá

Foto: Kuchyň v moderním, nebo rustikálním stylu?
Kuchyň je nedílnou součástí každé domácnosti. Na velikosti prostoru, rozpočtu a vašem vkusu záleží,

Foto: Barvy koupelnám sluší
Barvy nemají pouze estetické hledisko, ale ovlivňují rovněž psychiku. Dokonce se říká, že léčí. Nech