Kermi s.r.o.

374611276 greskova.nikola@kermi.cz www.kermi.cz
5 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Dukelská 1427, Stříbro 34901

Pokud chcete mít zaměstnání, kde můžete co nejvíce využít své silné stránky a hledáte zaměstnavatele, který vás podporuje a na kterého se můžete spolehnout, pak se rozhodujete správně pro Kermi!

Výrobní závod ve Stříbře byl založen v roce 1996 a momentálně zaměstnává kolem 800 zaměstnanců.
Zabýváme se výrobou otopných systémů a v této oblasti patříme mezi přední evropské výrobce. Patříme do holdingu Arbonia AG se sídlem ve Švýcarsku, naši mateřskou firmu Kermi GmbH naleznete v Plattlingu v Dolním Bavorsku.

Firma Kermi s. r. o. patří mezi nejvýznamnějšího a největšího zaměstnavatele ve Stříbře.

Jako společnost koncernu Arbonia AG a mezinárodně zaměřený výrobce dnes patříme k předním evropským dodavatelům, jak v oboru vytápění, tak také sanity. S přibližně 1300 zaměstnanci v hlavním sídle v Dolním Bavorsku, dvěma výrobními pobočkami a aktivitou na mezinárodních trzích. Máme vysoce kvalitní výrobky, pokročilou výrobní technologii, motivované zaměstnance a jasně stanované cíle: nalézt maximální soulad novátorských řešení, atraktivního designu, nejvyšší kvality, funkčnosti, komfortu a spolehlivosti.

Naše výrobky byly v uplynulých letech mnohokrát vyznamenány významnými cenami za design a renomovanými oceněními - a to i našimi odbornými partnery. Angažovanost, odpovědnost, důvěra a spolupráce – tyto hodnoty jsou ve společnosti Kermi odedávna podstatnou součástí firemní kultury. Otevřeně se hlásíme ke 3stupňovému systému prodeje. Usilujeme o partnerskou komunikaci, rozsáhlou informovanost a účinnou podporu prodeje.

Naši zákazníci nás oceňují jako předního evropského výrobce radiátorů a sprchových koutů. Top kvalita je slovo, které nás vystihuje. Angažovanost, odpovědnost, důvěra a spolupráce – tyto hodnoty jsou ve společnosti Kermi odedávna podstatnou součástí firemní kultury.

Komentáře & Hodnocení - Kermi s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář