Koření od Antonína - GOLDEN WAY, s.r.o.

377235412 koreni@koreni.cz https://www.koreni.cz/
10 Skóre 4.5 z 5 Hodnotit
w
  • Dominikánská 7, Plzeň 301 12

Nabízíme více než 200 druhů koření a kořenících směsí z celého světa. Dbáme na výběr toho nejkvalitnějšího koření a pečlivým způsobem balení a dopravy zajistíme zachování prvotřídní kvality.

Naším cílem je vybírat pro Vás to nejkvalitnější koření z celého světa a naplňovat firemní heslo — Legenda mezi kořením. Proto pečlivě vybíráme a kontrolujeme každý druh koření, který pro Vás ve světě nakoupíme.

Důkazem naší pečlivosti jsou spokojení zákazníci, kteří se vracejí do prodejny v Dominikánské ulici v Plzni nebo objednávají v internetovém obchodě — www.koreni.cz.

V našem sortimentu naleznete téměř všechna dostupná jednodruhová koření a více než 90 druhů kořenících směsí, které mícháme dle vlastních receptur. Naši nabídku neustále doplňujeme o nová koření, kořenící směsi a nové recepty.

Také v posledním roce jme pro Vás připravili několik novinek, např. Vindaloo másala, Dánskou uzenou sůl a pekelně pálivé papričky Carolina Reaper.

Veškerý sortiment je bezlepkový.

Každý týden navíc uveřejňujeme „recept týdne“, který obsahuje naše koření a který je dostupný jak na našem webu, tak v prodejně.

Nedodáváme do běžné obchodní sítě a hlavně ne do supermarketů

Ceny a sortiment v těchto prodejnách určují z velké části samy řetězce a dodavatel je pod obrovským tlakem na cenu. Nižší ceny je pak často dosahováno na úkor kvality. Z tohoto důvodu neprovádíme ani velkoobchodní spolupráce. Chceme dodávat pouze nejkvalitnější koření v nejširší možné nabídce, proto si zachováváme nezávislost a koření nabízíme v naší maloobchodní prodejně v Plzni a hlavně přes internetový obchod.

Komentáře & Hodnocení - Koření od Antonína - GOLDEN WAY, s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář