Krašovská Aktivity centrum

725 824 390 info@krasovska.cz www.krasovska.cz/
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Krašovská 1696/30, Plzeň 323 00

O nás

Krašovská Aktivity centrum Plzeň má za cíl oslovit všechny generace, a to za pomocí široké nabídky aktivit ve třech hlavních oblastech: sport, tanec a umění. Hlavní vizí je podporovat plzeňské spolky, kluby a organizace v jejich činnosti a za výrazné podpory města jim nabídnout kvalitní zázemí té nejvyšší úrovně. Věříme totiž, že tato spolupráce výrazně posune kvalitu volnočasového vyžití ve městě a osloví široké okolí.

Sportovní aktivity

Krašovská aktivity centrum Plzeň je místem plný sportu a pohybu. Prvotřídní zázemí nabízíme zejména bojovému umění, díky velké sportovní hale však myslíme i na kolektivní a míčové sporty. Cílem je nabídnout aktivity vedené profesionálními trenéry a přilákat všechny generace. Talent chceme rozvíjet už od útlého věku, tím ale dlouhá cesta teprve začíná. Chceme Plzni, jako městu sportu, vychovat další skvělé osobnosti a zastřešit ty sportovní subjekty, které pro svoji činnost doposud nenašly adekvátní zázemí. V neposlední řadě pak chceme veřejnosti postupně nabídnout pestrou škálu dalších sportů a cvičení.

Taneční aktivity

Krašovská Aktivity centrum Plzeň je místem, kde se střetávají různé životní a taneční styly. Všichni mají ale jedno společné – vášeň! Street dance, hip hop, contemporary, disco dance či společenské nebo latinsko-americké tance. To vše si našlo své místo právě u nás a nyní je jen na vás, zda se toho budete chtít stát součástí. Pokud ano, čekejte, že se vám život obrátí o sto osmdesát stupňů.

Hudební aktivity

Krašovská Aktivity centrum Plzeň je místem, kde bude znít hudba nejrůznějších stylů. Od soudobé populární hudby přes nejrůznější rockové žánry až po alternativu. Pop, rock, metal, punk, rock´n´roll, rhytm´n´blues, funk, fusion, hip-hop, alternative – tyto všechny styly si našly své místo právě u nás a nyní je jen na vás, zda se toho budete chtít stát součástí. Nabízíme dvě sdílené zkušebny – profesionálně vybavenou, odhlučněnou, kde zkoušíte ve skutečném nahrávacím studiu, a naopak nevybavenou zkušebnu, kde můžete zkoušet se svou nástrojovkou.

Vzdělávání

Pohybové aktivity nabízíme v prostorách Krašovská Aktivity centrum Plzeň všem základním, mateřským, případně i středním školám ve městě a dalším organizacím. Poskytujeme také vzdělávací programy v oblasti etikety pro děti a sportovní přípravy.


Nabízíme také pronájem prostor pro vaše aktivity a zájmovou činnost. Provozujeme mini aktivity pro dětské skupiny od 1 do 7 let. 

Máte o naše služby zájem? Kontaktujte nás!


Krašovská Aktivity centrum
Krašovská 1696/30
323 00 Plzeň
email: info@krasovska.cz
tel.: 725 824 390
pronájmy: kust@krasovska.cz (601 117 126)


Komentáře & Hodnocení - Krašovská Aktivity centrum

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář