Krby Plzeň Čermák

777640932 marcel.cermak@quick.cz www.krbycermak.cz/
10 Skóre 4.7 z 5 Hodnotit
w
  • Na Kopečku 11 , Plzeň 32200
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Malická 24
Nabízíme vnitřní a venkovní krby, kamna, pece, grily. Klikněte na Krby ... Plzeň.cz!
Detail Přejít na web Hodnotit

Dobřany | Mostecká 16
Čištení, opravy, stavby komínů. Vložkování komínů, revize, výpočty kom ... ínů. Montáže - komínový systémů SCHIEDEL, EKO UNIVERSAL, BLK. Přetlakové komíny. Prohlídky průduchů komínovou kamerou. Měření emisí u malých zdrojů.
Detail Hodnotit

Firma Krby Čermák v Plzni navrhuje a instaluje domácí tepelná zařízení jako jsou krby, krbové vložky, kachlová kamna a sporáky. Poskytujeme odborné poradenství a naši specialisté instalují krby, kamna a sporáky do bytů a domů zákazníků v regionu Plzeň.

Naše firma je členem prestižního Cechu kamnářů České republiky. Garantujeme kvalitu naší práce. Jsme specialisté na krby v regionu Plzeň již od roku 1998. Realizovali jsme už stovky projektů (krby, kamna, sporáky, revize komínů). Podívejte se do záložky Galerie a nalezente zde příklady našich krbů a kamen.

Hledáte profesionální návrh stavby krbu či kamen v plzeňském regionu? Zaručujeme kvalitní instalaci a vaši stoprocentní spokojenost s vytvořeným dílem. Pracujeme s osvědčenými prvky renomovaných firem jako jsou HESTIA, HOXTER, SPARTHERM a další. Navrhovat, stavět a prodávat krby, kamna a další tepelná zařízení nás baví. Kontaktujte nás!

Komentáře & Hodnocení - Krby Plzeň Čermák

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář