K & V ELEKTRO a.s. LOCHOTÍN

702 013 058 plzen@kvelektro.cz www.kvelektro.cz
14 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Alej Svobody 1276/17, Plzeň 32300

K&V ELEKTRO a.s. provozuje 15 kamenných prodejen s elektroinstalačním materiálem a svítidly po celé ČR a e-shop E1.cz, jež nabízí velké množství produktů skladem s osobním odběrem na všech pobočkách ZDARMA a online portál pro své obchodní partnery b2b.kvelektro.cz.

Kamenná prodejna a výdejna eshopu Plzeň Lochotín

V roce 2012 společnost K&V ELEKTRO a.s. vstoupila do regionu západních Čech otevřením moderní pobočky v Plzni. Skladová plocha pobočky činí 1 000 m2 a zákazník zde má k dispozici kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu a svítidel.

V prvním patře pobočky se nachází rozsáhlý 700 m2 designový showroom s výstavnými panely vypínačů, zásuvek, inteligentních systémů, světelných zdrojů a exteriérových a interiérových svítidel našich nejvýznamnějších dodavatelů.

V přízemí a prvním patře areálu zákazník najde jak velkoobchod, tak maloobchodní prodej s kabely, vodiči, rozvodnicemi a rozváděči, jističi, proudovými chrániči, relé, stykači, svodiči přepětí, světelnými zdroji, interiérovými a exteriérovými svítidly, LED pásky, podlahovým vytápěním, sdělovací a zabezpečovací technikou, nářadím a spousty dalších výrobků z oblasti elektroinstalačního materiálu.

Plzeňská pobočka disponuje prostorným parkovištěm pro zákazníky v rámci prodejního areálu.Také nabízí každodenní závozy vlastní dopravou po celém plzeňském kraji.

Ve spolupráci s významnými dodavateli pořádá technická školení nejen pro zaměstnance, ale i pro zákazníky, které jsou spojeny s prezentací zboží, novinek v sortimentu a jsou obohaceny o občerstvení. V průběhu celého roku se můžete zúčastnit desítek marketingových akcí, kdy lze za nákup zboží získat zajímavé dárky. Pro věrné zákazníky pořádá pravidelné sportovní a společenské akce.

Tým prodejny K&V ELEKTRO Lochotín se na vás těší od pondělí do pátku 7:00- 16:30 hodin.

K&V ELEKTRO a.s. získala v květnu 2013 ocenění v kategorii "Rekonstrukce budov" v rámci soutěže "Stavba roku Plzeňského kraje 2012".
K&V ELEKTRO a.s. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost, provozující velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu. Patříme mezi pět nejvýznamnějších firem v tomto oboru a zaměstnáváme téměř 300 zaměstnanců na 15 pobočkách v ČR, z nichž některé disponují rozsáhlými showroomy svítidel, světelných zdrojů, vypínačů, zásuvek a dalšího elektromateriálu.

Sklady disponují více než 30 000 skladovými položkami od více než 400 českých i světových výrobců. Náš tým odborných technických pracovníků, který je našim zákazníkům k dispozici, patří ke špičkám v oboru.

Komentáře & Hodnocení - K & V ELEKTRO a.s. LOCHOTÍN

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář