K & V ELEKTRO a.s. SLOVANY

378 603 666 slovany@kvelektro.cz www.kvelektro.cz
13 Skóre 4.6 z 5 Hodnotit
w
  • Guldenerova 2597/11, Plzeň Slovany 326 01

NOVÁ POBOČKA V PLZNI NA SLOVANECH!!!

K&V ELEKTRO a.s. provozuje 15 kamenných prodejen s elektroinstalačním materiálem a svítidly po celé ČR a e-shop E1.cz, jež nabízí velké množství produktů skladem s osobním odběrem na všech pobočkách ZDARMA a online portál pro své obchodní partnery b2b.kvelektro.cz.

Kamenná prodejna Slovany otevřená v roce 2017 je již druhou pobočkou společnosti K&V ELEKTRO a.s. v plzeňském kraji. Najdete zde široký sortiment elektroinstalačního materiálu, svítidel a nářadí.

Pobočka Slovany slouží jako kamenná prodejna s elektromateriálem, ale nabízí i odborné technické poradenství v oblasti elektroinstalačního materiálu. V neposlední řadě slouží jako výdejna eshopu E1 a velkoobchodního elektronického obchodu pro obchodní partnery b2b. Samozřejmostí je vlastní doprava, technická školení zaměstnanců a zákazníků, marketingové akce s dárky za nákup i prezentace novinek v sortimentu. Věrným zákazníků organizuje jako poděkování sportovní a také společenské akce.

V obchodě najdete vše od jističů, kabelů, vodičů, světelných zdrojů, svítidel, podlahového vytápění až po sdělovací a zabezpečující techniku a nářadí. Novinkou na pobočce Slovany je rozšíření oblíbeného sortimentu Bosch o klíče, goly, vrtáky a další populární nářadí. Dále nabízí zboží od renomovaných výrobců jako je ABB, Legrand, Schneider, Panlux, EGLO, Trevos, EATON, Eleco, OSRAM, Philips a mnoha dalších.

Zákazníkům prodejny je k dispozici vlastní parkoviště. Otevřeno je ve všední dny od 7:00 do 16:00 hodin.

K&V ELEKTRO a.s. získala v květnu 2013 ocenění v kategorii "Rekonstrukce budov" v rámci soutěže "Stavba roku Plzeňského kraje 2012".
K&V ELEKTRO a.s. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost, provozující velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu. Patříme mezi pět nejvýznamnějších firem v tomto oboru a zaměstnáváme téměř 300 zaměstnanců na 15 pobočkách v ČR, z nichž některé disponují rozsáhlými showroomy svítidel, světelných zdrojů, vypínačů, zásuvek a dalšího elektromateriálu.

Sklady disponují více než 30 000 skladovými položkami od více než 400 českých i světových výrobců. Náš tým odborných technických pracovníků, který je našim zákazníkům k dispozici, patří ke špičkám v oboru.

Komentáře & Hodnocení - K & V ELEKTRO a.s. SLOVANY

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Čeká vás rekonstrukce, nebo stavíte nový domov?
V K&V Elektro vám odborně poradí a doporučí ten pravý elektromateriál přesně dle vašich potřeb. Vybr