Ladislav Stach

603 423 780 ladislavstach@email.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Alešova 1275 , Stříbro 349 01

TYPOVÉ PROJEKTY RODINNÝCH A BYTOVÝCH DOMŮ

KOMPETENCE: V naší firmě pracují špičkoví odborníci z oblasti architektury, CAD projektování a stavebního inženýrství, kteří mají více než dvanáctileté zkušenosti s navrhováním rodinných domů. Dlouhodobé zkušenosti z tisíců realizací našich rodinných domů se zúročují při tvorbě řešení standartních, osvědčených konstrukčních detailů a ve správném výběru použitých technologií, výrobků a materiálů.

VÝBĚR: Z našeho katalogu si můžete vybrat z 15-ti typových řad od klasických až po moderní, od malých 72 m2 užitkové plochy až po velké 642 m2 užitkové plochy, od samostatně stojícího rodinného domu, přes dvojdům, dvojgenerační dům až po řadovku. Každý projekt je ihned vyhotovený také v zrcadlovém obraze, takže celkem nabízíme 320 projektových řešení.

CENA: Velkou výhodou qpakovaných typových projektů ja jejich příznivá cena, která je právě díky způsobu vícenásobného prodeje jednoho typového projektu o mnoho nižší než u individuálního projektu, i když podle našich zkušeností je jeho obsah mnohokraát kvalitnější a komplexnější.

Komentáře & Hodnocení - Ladislav Stach

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář