Léčebné lázně Konstantinovy lázně a. s.

374 625 550 rezervace@konstantinovy.cz www.konstantinovy.cz/cz/
1 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Plzeňská 58, Konstantinovy Lázně 349 52

Konstantinovy Lázně, jediné lázně Plzeňského kraje, leží na okraji Tepelské vrchoviny, v nadmořské výšce 520 metrů, v jedné z ekologicky nejčistčích oblastí České republiky. Zdraví zde nacházejí lidé nejen s nemocemi cév, ale i lidé s nemocemi pohybového aparátu, nervové soustavy či s cukrovkou, především s jejími cévními a nervovými komplikacemi. 


Hlavní léčebné metody jsou založeny na využití přírodních léčivých zdrojů. Pramen přírodní minerální uhličité vody, která je čerpána z hloubky 420 m při teplotě 9,9 °C, má největší obsah volného oxidu uhličitého v České republice. 

V naší nabídce najdete vodoléčebné procedury, širokou škálu masáží, elektroterapii, individuální a skupinovou rehabilitaci, cvičení v bazénu, ale i oxygenoterapii, lymfodrenáže a různé druhy zábalů. 

Samotné lázně nabízejí relaxaci v rozhlehlém parku, okolí je přímo stvořené pro turistiku v přírodě. Naleznete zde několik naučných stezek, historických památek a přírodních objektů, které je možné navštívit pěšky či na kole. Využít můžete desítky kilometrů cyklistických tras, inline dráhu či moderní wellness a fitness centrum. Nechybí zde ani možnost kulturního a společenského vyžití. 

Ubytování v hotelích s příjemnou rodinnou atmosférou doplňuje racionální strava s možností výběru z různých diet. Ochutnat můžete pokrmy z čerstvé zvěřiny, drůbeže či sladkovodních ryb. Nabídku jídel podtrhuje výběr kvalitních vín, káv a zákusků. 

Komentáře & Hodnocení - Léčebné lázně Konstantinovy lázně a. s.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Vánoce a Silvestr v Konstantinových Lázních
Dopřejte si radostné chvilky bez shonu a stresu v Konstantinových Lázních. Vychutnejte si speciální

Foto: Nabarvené ptáče se točilo v Konstantinových Lázních
O prvním srpnovém víkendu se parkoviště hotelu Löwenstein V Konstantinových Lázních změnilo v kostym