Naše dveře

775166740 obchod@nasedvere.cz www.nasedvere.cz
5 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Polní 246, Kyšice 33001

Naše dveře je rodinná firma se specializací na velkoobchod, maloobchod a montáže dveří a zárubní Sapeli, Masonite, Tredo, Loprais, Prüm, Solodoor a dalších výrobců.

Jako certifikovaný  prodejce nejznámějšího českého výrobce dveří a zárubní Sapeli poskytujeme kompletní servis ohledně dodávky, montáže, zaměření, záručního i pozáručního servisu, včetně speciálních montáží např. protipožárních prosklených stěn.

Kromě dřevěných dveří dodáváme v posledních letech mezi zákazníky velmi oblíbené designové celoprosklené dveře a celoprosklené stěny. Dále velmi praktické posuvné dveře na stěnu i do stěny resp. do stavebních pouzder Eclisse a JAP, včetně dodání a zabudování těchto pouzder.

Horký tip: posuvné dveře při rekonstrukci bytového jádra v bytě na WC i do koupelny ušetří místo a pozvedne interiér.

  • Pro úsporu místa a krásný vzhled jsou zákazníky žádané dveře skládací, harmonikové či lamelové nebo dveře kyvné. Firma Sapeli doplňuje sortiment o dveře speciální, protipožární, klima či zvukově izolační.
  • Kromě dveří dřevěných a skleněných dodáváme také dveře ocelové, např. jako vchodové do panelových bytů, či kotelen a dveře plastové.
  • Dveře interiérové doplňují dveře vchodové, palubkové či kazetové nebo plastové.

Mobil: +420 775 166 740
Mobil: +420 774 339 549
Email: obchod@nasedvere.cz

Komentáře & Hodnocení - Naše dveře

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář