PIETA spol. s r.o.

377 220 552, 602 167 167 kuna@pietaplzen.cz www.pietaplzen.cz
8 Skóre 5 z 5 Hodnocení (2)
w
  • Škroupova 688/6, Plzeň 30100

Firma PIETA s.r.o. vznikla v roce 1991 shromážděním ryze českého soukromého kapitálu jako první soukromá firma v tomto oboru v Plzni.

Svoje místo na trhu poskytovaných služeb související s úmrtím člověka si získala díky kvalitě a rozsahu nabídky poskytovaných služeb pro pozůstalé.

S velkým kladným ohlasem se ihned po zahájení činnosti firmy setkalo vyřizování dokladů spojených s úmrtím - tzn. vyřízení úmrtního listu /zdarma/, vyřízení vdovského /vdoveckého/ důchodu, vyřízení pojistných smluv SPŽ a výplat pohřebních podpor z podpůrných fondů ŠKODA, bezplatná poradenská činnost v případě sirotčích a vdovských důchodů po zesnulých v produktivním věku.

Firma PIETA s.r.o. je členem Hospodářské komory Plzeň, členem Sdružení pohřebnictví v ČR, členem Evropské federace pohřebních ústavů. Ředitelka firmy pí Milena Kunová je zmocněncem Sdružení pohřebnictví v ČR pro Západní Čechy.

Firma PIETA s.r.o. obdržela v roce 1998 jako jedna ze tří prvních pohřebních firem v republice ZNAK KVALITY PRO SLUŽBY POHŘEBNÍ, protože splnila všechna kritéria pro udělení Znaku kvality a je oprávněna k používání tohoto znaku. V roce 2000 firma obhájila opětovné udělení Znaku kvality a bylo jí používání Znaku kvality prodlouženo na další dva roky. Naše firma obhájila Znak Kvality v roce 2002 a v roce 2005. V roce 2008 naše firma opět obhájila ZNAK KVALITY.

Firma PIETA s.r.o. od svého založení v r. 1991 sídlí a provozuje kancelář v Plzni, ve Škroupově ul. 6 naproti kinu Elektra. V roce 1995 otevřela firma kancelář v Rokycanech, ve Smetanově ul. 56 naproti Masným krámům.

Od 1. 4. 2006 se firma PIETA s.r.o. rozšířila o další dvě provozovny v Blovicích a Starém Plzenci. Od roku 2008 jsme firmu rozšířili o další provozovnu v Horní Bříze.

Komentáře & Hodnocení - PIETA spol. s r.o.

  • Před 4 roky

    Chtěla bych poděkovat p. Kunovi za profesionální a citlivý přístup při zařizování pohřbu. Vše vysvětlil, vše zodpověděl a zařídil tak, jak jsme se domluvili. Děkuji, firmu doporučuji, můžete se spolehnout, což je v takové těžké chvíli moc potřebné.
    Vlčková

  • Před 4 roky

    Děkuji paní Kunové i paní Suché za mimořádně citlivý přístup a takt, rovněž za nesmírnou ochotu i vstřícnost při zařizování posledních záležitostí člověka. Halina Podroužková

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář