Městská nemocnice Plzeň - PRIVAMED, a. s.

377 182 111 informace@privamed.cz
3 Skóre 5 z 5 Hodnocení (14)
w
 • Kotíkovská 17,19 , Plzeň 323 00

Městská nemocnice Plzeň, PRIVAMED a.s., je umístěna v přírodním areálu na plzeňském Lochotíně, jehož součástí je rozsáhlý park a les s pramenem a vzácnými stromy, chráněný   jako přírodní rezervace.  Vlastní nemocnici tvoří dva šestipodlažní monobloky spojené nadzemní chodbou uvedené do provozu v letech 1983 a 1985. Městská nemocnice do nich přesídlila z původního areálu v Sadech 5. května, kde vznikla  v roce 1952  jako interní nemocnice pro spádovou oblast města Plzně. Léčebna pro dlouhodobě nemocné se stala součástí nemocnice v r. 1982. V roce 1995 byla Městská nemocnice v Plzni zprivatizována společností PRIVAMED a od 15.11.1995 působí jako nestátní zdravotnické zařízení.

Městská nemocnice Plzeň PRIVAMED a.s. má – stejně jako státní zdravotnická zařízení - dlouhodobou smlouvu pro akutní i následnou péči s všeobecnou zdravotní pojišťovnou i s oborovými zdravotními pojišťovnami. Lůžková oddělení nemocnice zajišťují neodkladnou interní a neurologickou péči pro nemocné z městských obvodů Plzně 1, 2 a části 3, pro nemocné s mozkovými cévními příhodami i z obvodu Plzně 4, ze stříbrské části bývalého okresu Tachov, individuálně i pro interní a neurologické nemocné s trvalým bydlištěm mimo tuto spádovou oblast. Rehabilitační oddělení Městské nemocnice přijímá k hospitalizaci po předchozím objednání nemocné z celého plzeňského regionu, zpravidla z lůžkových oddělení akutní péče. Předchozí objednání je nezbytné i pro přijetí nemocných do léčebny pro dlouhodobě nemocné, která  zajišťuje následnou  nemocniční péči i péči pro nemocné doporučené praktickým lékařem.  Nemocnice má vlastní stravovací provoz.

Oddělení společných vyšetřovacích složek a ambulantní pracoviště Městské nemocnice poskytují své služby zdravotnickým zařízením a nemocným bez omezení územním spádem. Patří k nim radiodiagnostické oddělení, odděleni klinické biochemie a hematologie, oddělení klinické imunologie a alergologie, mikrobiologické oddělení, i ambulantní pracoviště a ordinace interního, neurologického a rehabilitačního oddělení i ordinace praktického lékaře. V areálu nemocnice je umístěna lékárna a nestátní zdravotnické zařízení  pro chirurgickou ambulantní péči.

Komentáře & Hodnocení - Městská nemocnice Plzeň - PRIVAMED, a. s.

 • Před 2 roky

  Privamed - jistá smrt Vašich příbuzných.
  Moje mamina zde zesnula a to i přesto, že sem přišla jen na dobu dvou měsíců než se uvolní místo v domově důchodců.
  Do té doby vytální důchodce kdy jen špatně chodila, tak zde z ní udělali ležícího a nemluvícího pacienta. Už po týdnu zde prodělala silný zánět, za další týden přestala mluvit a byla mimo. Bohužel přišel kovid-19 a já neměl s maminkou kontakt, po 14 dnech zemřela. Záhadně umřela i druhá paní která byla s mojí maminou na pokoji. Nemohu se zbavit dojmu, že zde jde o zanedbání péče. Byl jsem svědkem kdy paní vedle prosila abychom ji dali najíst. Co se dělo v době zakázaných návštěv nechci raději ani vědět. Žádný člověk si nezaslouží skončit v Privamedu. Kdyby to bylo něco platné tak bych to řešil s policií, ale život už to mamce nevrátí.
  Dejte na zkušenosti a sem nechoďte !!!
  Tlumí zde pacienty silnými léky aby měl personál co nejmíň práce, ale hlavní podíl odpovědnosti je na vedení.

 • Před 2 roky

  Názor na LDN Privamed je hrůza a děs a to se týče i veškerého personálu bez výjimky! Jsou to lidské hyeny a ten nejnižší odpad, který si ani neumíte představit! Ze starých nemohoucích lidí si dělají srandu,bijou je a kradou jim jídlo a když něco,tak jim napíchají oblbovačky aby je neotravovali! Zavřít to nebo všechny vyměnit i vedení nebo ruka ruku mije!

 • Před 3 roky

  Prim. MUDr. Antonín Egert
  interní oddělení, 2.patro JIP
  V době od 12.-28.2019 jsem byla hospitalizována na vašem oddělení. Chtěla bych poděkovat personálu za příkladnou péči a přístup. Děkuji za záchranu života.

 • Před 3 roky

  Ta slecna z pateho patre odd.C me dala na policii za pomluvy,musi si trhat vzteky vlasy blondiiina,hahaha,porad budu vsude hlasit......

 • Před 4 roky

  Bud' moje vůle, zavřela bych tuto nemocnici.Tam jsou lidé léčeni tak, aby stratili sve posledni zdraví. Pod velkou otázkou je uroven dovedností zdrav. personálu. Kde vede vedení teto nemocnice?

 • Před 4 roky

  Chování personálu k lidem je naprostý hnus...Absolutní nezájem, důvodem je s největší pravděpodobností velmi nízký úroven kvalifikace. Zcela souhlasím s timto faktorem, že to je nejhnusnejši nemocnice v Plzni, a možná i v Čechach. Vedouci je za to vinen.

 • Před 4 roky

  Omlouvám se za citově zabarvený příspěvek, ale to, jakou stravu dostává můj otec - diabetik - na oddělení následné péče, je do nebe volající. K snídani dva krajíčky chleba, máslíčko a džem, k obědu krupičková kaše a k večeři (kolem 17-té hodiny) opět dva krajíčky chleba a bílý jogurt. Takto je naplněn závazný předpis pro přípravu léčebné výživy v soukromé nemocnici Provamed?

  • Před 4 roky

   Ještě pokračuji: Pokud jste starší ležící pacient, který nemá zuby, a jako zázrakem někdy dostanete na oběd něco s kouskem masa a tudíž požádáte sestru o příbor, abyste si maso mohl pokrájet, tak Vám sestra arogantně maso odnese s hlasitými poznámkami, že příbor pro Vás není k dispozici, a donese Vám místo toho nakrájeného masa krajíc chleba… Do papírů Vám zaznamenají červený puntík, takže od té doby již žádné maso, jen suché chleby…případně kvasnice přidávané do omáčky namísto masa

   • Před 4 roky

    Strava se resi porad.Nejhorsi personal je na C.tam daji k obedu jen kasi,ostatni strava je obtezuje,jen aby si mohli rychle sednout.

    • Před 3 roky

     To co tady pisete konkretne pani Navrátilova o strave není vůbec zádna pravda i když nevim jak to na oddeleni chodí ale v kuchyni je vse cerstve a chutne a i to maso je mekke jestli vás otec nemá zuby nebo nemůže sam kousat tak dostáva rozemlete maso nebo maso s omackou dohromady. tu stravu co dostavaji pacienti tu ma i personal a ten si vůbec nestezuje a to jsou péni dokroři ne zadny delnici ktwří se spokoji s kusem zvance.

     • Před 2 roky

      No ty si pořádný hajzl, ty magore, koho se to zastáváš vždyť to je tam jedna svině větší než druhá! Tak to žer sám i s personálem a chcípnite, svině!

 • Před 5 roky

  Nejhnusnejsi nemocnice v plzni umrela mi tam matka a jeji osobni veci chteli zlikvidovat

 • Před 5 roky

  predchvilkov prisla sanitka po manzelku a odnesli ju na nevrologicke ambulance menuje se dana gaziova prosim vas kebi ste mohli ju priniest dovov zo sanitkov lebo nemam ako ist po manzelku

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář