Profi Schierer s.r.o.

377243088,377242920,377242922 schierer@schierer.cz www.schierer.cz
13 Skóre 4.6 z 5 Hodnotit
w
  • Skladová 9, Plzeň 32600

Firma PROFI SCHIERER s.r.o. v Plzni byla založena v roce 1990 jako jedna z prvních firem se zahraniční účastí, které v regionu vznikly po listopadu 1989.

Firma náleží k podnikatelské skupině Max Schierer GmbH v Chamu, SRN, která uskutečňuje svoje podnikatelské aktivity v prodeji stavebnin a nářadí ve svém středisku v Chamu, dále pak v městech Viechtach, Kötzting, Roding, Nittenau, Straubing a Regen. Stálý operativní styk s těmito místy také umožňuje zajistit českým zákazníkům případnou dodávku zboží vyráběného v SRN.

Hlavními dodavateli stavebních materiálů a všech druhů elektrického a ručního nářadí jsou význační výrobci a dodavatelé v Česku i zahraničí. Firma Profi Schierer je jejich významným smluvním distributorem a zajišťuje tak plné pokrytí potřeb stavebních firem i soukromých stavebníků.

Speciální službu poskytuje pak odborná prodejna nářadí v prodeji převážně profi – eletronářadí, ručního nářadí pro stavebně montážní řemesla a stavební chemie.

Velký skladový areál o rozhloze 20 000 m2 krytých i volných skladových ploch s pevnými komunikacemi umožňuje nakládku i vykládku kamionů, nákladních vozidel i dodávkových aut a současně navíc parkování více jak 30 návštěvnických aut. Přístup do prodejen stavebnin a nářadí je samozřejmě bezbariérový.

Cílem činnosti firmy je poskytovat zákazníkům kvalitní služby. Kvalitu služeb dosahujeme především odborností svých pracovníků, jejich stálým školením, dostatečnou zásobou zboží, neustálým rozšiřováním druhů a sortimentu výrobků, zajištěním dopravy, soustavnou informovaností a stálým stykem se zákazníky.

Certifikát ISO 9001:2001 a osvědčení dodavatelů svědčí o tom, že kvalita služeb prodávaných výrobků je ve společnosti Profi Schierer na vysoké úrovni.

Komentáře & Hodnocení - Profi Schierer s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Mimořádná akce na střešní okna ROTO
Do konce září budou vaše objednávky podpořeny další slevou na okna řady Q4, R4, R6, R7 a R8.