ProGrade s.r.o.

775 602 310, 606 069 767 info@pro-grade.cz https://www.pro-grade.cz
14 Skóre 4.5 z 5 Hodnotit
w
  • V Luhu 198, Třemošná - Záluží 33011

Provozovna: Rabštejnská 8, Plzeň

Kontaktní osoba:
Vančák Lukáš, jednatel
Telefon: 606 069 767

Nabízené služby:

Instalatérské práce

Rozvody vody vnitřního potrubí používáme různé druhy materiálů, jako nejčastěji používané je hostalen tlakové řady 16, 20 Bar. Pro venkovní rozvody přípojky v zemi je používán polyethylen tlakové řady 6 - 10 Bar.
Mezi kvalitnější materiály jsou řazeny rozvody v měděných trubkách spojované pájením nebo lisováním. Měď je používaná hlavně pro svoje tepelně vodivé vlastnosti. Jednou z řady používaných plastových trubek spojovaných lisem je rozvod Rehau. To jsou námi nejčastěji používané materiály pro rozvody vody včetně prohlášení o shodě a tlakových zkouškách.

Topenářské práce

V dnešní době je možno pro rozvody topení použít velký výběr druhů potrubí, tvarovek, ventilů, kohoutů, radiátorů, kotlů, zásobníků TUV, regulací.
To vše je řazeno dle přání a finančních možností zákazníka. Proto je důležité před jakýmkoliv návrhem a určením ceny probrat a navrhnout veškeré možnosti a druhy materiálů.
Pro montáž topení používáme převážně materiálů firmy Rehau. Veškerý sortiment tvarovek je v nerezové oceli spojován lisovanými kroužky. Pro tuto montáž jsou určení pracovníci proškoleni s certifikací f. Rehau.
Při předání zakázky je vypsán záruční list a potvrzen zástupcem montážní firmy. Tato záruka se vztahuje na použitý materiál po dobu 10 let.

Plynařské práce

Rozvody plynu vnitřní provádíme převážně z měděných trub spojovaných lisováním. Přípojky domovní z potrubí železného Bralen a plastového. Montáž veškerých druhů topidel včetně revizí.

Komentáře & Hodnocení - ProGrade s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář