RAZKA reality s.r.o.

777689192 info@razka.cz www.razka.cz
9 Skóre 4.6 z 5 Hodnotit
w
  • U Trati 55, Plzeň 30100

Společnost RAZKA s.r.o. byla založena v říjnu roku 1999

Na začátku svého působení byla její hlavní činností zejména realitní a zprostředkovatelská činnost. Od toho byl odvozen i název RAZKA. (Realitní A Zprostředkovatelská KAncelář).

Během svého působení postupně rozšiřovala své činnosti a to zejména na poli investic, financí a stavitelství. Z tohoto důvodu došlo v roce 2015 k oddělení realitní činnosti a byla založena společnost RAZKA reality s.r.o..

Hlavní náplní společnosti RAZKA reality s.r.o. je zprostředkování prodeje, pronájmu a nákupu nemovitostí

Jedním ze spoluzakladatelů společnosti RAZKA s.r.o. je Martin Rejthar, který je zároveň i jeden z majitelů RAZKA reality s.r.o. Martin Rejthar vede pobočky Tachov, Stříbro a Mariánské Lázně.

Další spolumajitelkou je Miluše Popovová, která má na starosti zejména ekonomiku a účetnictví. Miluše Popovová je také spolumajiteka úspěšné společnost Dr. Popov s.r.o., která se zabývá výrobou a prodejem bylinných produktů.

Třetím ze spolumajitelů je Pavel Smíšek, který více než 20 let působil v zahraničí jako manažer u mnoha společností. Pavel Smíšek vede pobočky Domažlice a Plzeň a stará se o spolupráci se zahraničními partnery a obchody se zahraničními zákazníky.

Posláním naší společnosti je maximální péče o spokojenost zákazníka a osobní přístup. Garantujeme kvalitu našich služeb a absolutní bezpečnost celé transakce. Poskytujeme komplexní služby a snažíme se našim zákazníkům co nejvíce usnadnit a ulehčit práci spojenou s převodem nemovitosti.

Dbáme na to, aby naši makléři byli ve své profesi odborníky a pravidelně se vzdělávali. Každý makléř naší společnosti musí dodržovat etický kodex realitního makléře.

V případě, že budete mít jakoukoli připomínku, názor či nápad, neváhejte se na nás obrátit

Komentáře & Hodnocení - RAZKA reality s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Do které skupiny patříte Vy ?
V České republice je každoročně realizována cca polovina všech prodejů nemovitostí bez účasti realit