RB Agency s.r.o.

775105999 info@rbagency.cz www.rbagency.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Pod Vrchem 51 , Plzeň 31200

Detektivní služby
 
Poskytujeme profesionální detektivní služby. Naše práce je založena na dlouholetých zkušenostech ve všech oborech, důležitých pro zajištění kompletních detektivních služeb. Našimi klienty jsou lidé a společnosti z celé České republiky, zejména však z Plzně, Plzeňského a Karlovarského kraje. Na základě námi předaných informací lze předejít problémům a zbytečným finančním a osobním ztrátám. Detektivní služby zajišťujeme pro své klienty s maximálním důrazem na diskrétnost a s vědomím obtížnosti dané situace. Máme svého, velmi zkušeného a renomovaného advokáta. Veškeré konzultace jsou samozřejmě zdarma, první schůzku lze uskutečnit v našich diskrétních prostorách, nebo na jakémkoliv Vámi vybraném místě.

Vymáhání pohledávek
 
Poskytujeme profesionální a účinné služby v oblasti vymáhání a správy pohledávek. Naše práce je založena na dlouholetých zkušenostech ve všech oborech, důležitých pro zajištění kompletních služeb. S vymáháním, správou pohledávek i s fungováním exekucí máme bohaté zkušenosti. Při získávání informací o dlužnících a jejich majetku využíváme mimo jiné vlastních detektivů. Máme svého, velmi zkušeného a renomovaného advokáta a spolupracujeme s exekučními úřady.  Využitím informací získaných našimi detektivy, špičkového právního servisu, vlastního softwaru a úzké spolupráci s exekutorem dosahujeme velmi vysoké úspěšnosti vymožených pohledávek pro naše klienty. Po klientech nepožadujeme žádné zálohy. Výkup nemovitostí. Našimi klienty jsou lidé, společnosti, instituce a města z celé České republiky, zejména však z Plzně, Plzeňského a Karlovarského kraje. 


Pořádání kulturních akcí

Společnost RB Agency s.r.o. se v neposlední řadě zabývá pořádáním kulturních a společenských akcí tzv. na klíč. Jsme schopni zajistit kompletní kulturní program. Vždy záleží na požadavcích objednavatele, zajišťujeme kompletní večerní, jednodenní nebo i vícedenní program. Zajistíme a kompletně zorganizujeme kulturní program pro obce, kulturní střediska, firmy či jiné subjekty. Za bezkonkurenční ceny umíme zorganizovat programy pro děti, seniory, hudební produkce bez ohledu žánrů, od kapel a souborů s regionálním významem až po největší a nejkvalitnější hvězdy celorepublikového či evropského formátu.

Jsme hlavním organizátorem napříkad Radbuzafestu, který se koná již více než deset let v Dobřanech.

Zakládáme si na profesionálním přístupu ke každé zakázce, díky úzkým osobním vazbám jsme schopni poskytnout služby za bezkonkurenčních podmínek, včetně špičkového technického vybavení (pódia různých velikostí, světla, efekty, zvuk apod.), kompletní zajištění propagace akce (rádia, televize, letáky, kulturní přehledy), hygienické prostředky ( mobilní WC apod.), kompletní zajištění ostrahy, hostesek, či občerstvení.

Z námi pořádaných akcí můžeme dle požadavků klienta poskytnou výstupy v podobě prezentačních CD, videí, filmů, například pro účely prezentace obcí či firem. 

Komentáře & Hodnocení - RB Agency s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář