REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

+420 377 226 767 info@pubec.cz www.pubec.cz
13 Skóre 4.7 z 5 Hodnotit
w
 • Šafaříkovy sady 2455/5, Plzeň 30100

Realitní kancelář Pubec Plzeň

Poskytujeme komplexní realitní služby:

 1. Nabídka služeb při prodeji nemovitosti

 2. Nabídka nemovitostí ke koupi

 3. Nabídka nemovitostí k pronájmu

 4. Prodej a pronájem nemovitostí z developerských projektů

 5. Dražby

 6. PUBEC HYPOTÉKA

Realitní kancelář Pubec byla založena majitelem firmy Ing. Pavlem Pubcem dne 2. 4. 1990 jako první soukromá kancelář s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Za dobu své existence firma úspěšně zrealizovala více než 6000 obchodních případů. V jejím portfoliu se nachází veškeré typy nemovitostí jak komerční, tak nemovitosti určené k bydlení.

Proč se na nás můžete spolehnout?

 • Máme 32 let zkušeností na trhu s nemovitostmi.
 • Zrealizovali jsme více jak 13 000 obchodních případů.
 • Disponujeme širokou databází klientů.
 • Zajistíme bezpečnou finanční transakci.
 • Poskytneme kompletní právní servis.
 • Bohatá prezentace zakázek je samozřejmostí.

Čím jsme a budeme

Představujeme stabilní společnost etablovanou na realitním trhu, jsme leaderem v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Do našeho portfolia patří veškeré typy nemovitostí – komerční nemovitosti i nemovitosti určené k bydlení.

Realitní činnost pro nás není jen nákup a prodej nemovitostí, je to především služba klientovi. Lety ověřené know how nám dává možnost najít pro klienta optimální řešení.

Čerpáme z více než dvaatřicetiletých zkušeností a neustále na sobě pracujeme. Víme, že pečlivě zvolená strategie prodeje s využitím efektivních marketingových nástrojů, vede k úspěchu.

Jsme kvalitní – kvalita byla a je pro nás vždy na prvním místě. Kvalita pro nás neznamená jen slovo, je to závazek ve vztahu k našemu dobrému jménu.

Jsme komplexní – zastřešujeme veškeré aspekty realitního obchodu. Kromě klasického zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti, zajišťujeme kompletní právní a finanční servis. Na základě znalosti realitního trhu jsme schopni poskytnout též důležité marketingové informace.

Jsme rychlí – díky dokonalému technickému vybavení a ověřeným postupům dokážeme zakázku zrealizovat ve velice krátkém čase s maximálním výnosem.

Jsme jiní – naše odlišnost spočívá v přístupu, v tom, co všechno pro klienta děláme. Orientujeme se na službu klientovi. Chceme udržovat portfolio reálných zakázek a tím kultivovat realitní trh.

Naše poslání

Zajišťujeme klientům bezpečnost a jistotu při obchodech s nemovitostmi. Uspokojujeme jejich tužby a sny při hledání nového bydlení a přispíváme tak k jejich šťastnému životu. Obohacujeme trh rozmanitou nabídkou nemovitostí a hledáme  cesty ke zhodnocení  peněz našich klientů.

www.pubec.cz

Komentáře & Hodnocení - REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Pavel Pubec, první realitní makléř
JE KVĚTEN 1990: Právě jsem čerstvý „podnikatel - živnostník“. V té době nás v Plzni bylo pár a to s