Reality Václav

+420 739610484 pozemky@realityvaclav.cz www.realityvaclav.cz
14 Skóre 4.4 z 5 Hodnotit
w
  • Línská 987, Vejprnice 33027

Naše služby

Na této stránce naleznete seznam námi nabízených služeb a užitečný rozcestník potřebných stránek.

Prodej nemovitostí

Při prodeji nemovitostí vám rádi a rychle pomůžeme. Pokud potřebujete poradit s převodem nemovitosti, neváhejte a kontaktujte nás! Více detailů o této službě naleznete na stránce prodej nemovitosti. Jsme specialisté na prodej nemovitostí v Plzeňském kraji.

Výkup nemovitostí

Naše pozemková agentura a realitní kancelář vykoupí váš byt, rodinný dům či domek nebo parcelu za příjemnou  cenu. Posoudíme polohu, typ, stav a stáří nemovitosti a zajistíme její výkup. Další detaily o nabízených službách si přečtěte na stránce výkup nemovitostí. Zaměřujeme si na výkup nemovitostí v regionu Plzeň.

Levné pozemky

Sháníte pozemek v Plzni za super cenu? Chcete nakoupit levně? Využijte služby naší realitní kanceláře Reality Václav, která nabízí pozemky na prodej za rozumné ceny. Poskytujeme poradenství vlastníkům pozemků při spravování jejich majetku. Specializujeme se na levné pozemky na Plzeňsku.

Exekuce nemovitostí

Potřebujete pomoci s likvidací dluhu? Hrozí vám exekuční dražba? Pomůžeme vám! Další detaily o našich službách naleznete na portálu EXECORA.cz, který se specializuje na exekuce nemovitostí.

Komentáře & Hodnocení - Reality Václav

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář