Reality11 slusnymakler.cz

775 105 999 bukovjan@reality 11.cz www.slusnymakler.cz
13 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Klatovská 1078/116 , Plzeň 30100

A-reality, realitní kancelář, s.r.o. poskytuje profesionální a dlouholeté realitní služby.

V rámci Plzně a celého Plzeňského kraje vystupujeme pod obchodním názvem

Reality11 – slusnymakler.cz

Klatovská třída 1078/116

301 00 Plzeň

Tel: 775105999

E-mail: bukovjan@reality 11.cz

www.slusnymakler.cz

V rámci Karlových Varů a celého Karlovarského kraje vystupujeme pod obchodním názvem

Reality11 slusnymakler.cz

náměstí Dr. M. Horákové 983/2
360 01 Karlovy Vary

Tel: 775105999

E-mail: bukovjan@reality 11.cz

www.slusnymakler.cz

V rámci Prahy a Středočeského kraje vystupujeme pod obchodním názvem

                                                          Reality11 slusnymakler.cz

                                                          Malešická 59c
                                                          108 00 Praha 10 - Malešice 

                                                          Tel: 775105999

                                                          E-mail: bukovjan@reality 11.cz

                                                          www.slusnymakler.czDobrý den přátelé,

    realitní zprostředkování je jistě služba, která vyžaduje velmi široký záběr znalostí, dovedností a vysokou míru orientace v nejrůznějších oborech. Vím, že se najde velká skupina lidí, kteří jsou přesvědčeni o tom, že na tom vlastně nic není, a že přeci stačí ten svůj byt či dům trošku slušně nafotit, nahrát inzerát na nějaký „bezrealitní“ server, v lepším případě na Bazoš nebo Sreality. Každý, kdo mě jen trochu zná ví, že s těmito lidmi debaty na dané téma nevedu a nezapojuji se ani do vzrušených debat na sociálních sítích. Nikdy nikomu své názory nevnucuji, každý z nás má právo rozhodovat o sobě a svém majetku podle vlastního uvážení.

  Své první realitní obchody jsem realizoval v roce 1998. Je neuvěřitelné, jak strašným způsobem se naše práce za ty roky změnila. Plachta na domě a řádková inzerce v místním plátku patřila k vrcholům tehdejšího marketingu. Technologický rozvoj je přímo neuvěřitelný a v realitách dnes využíváme spoustu nástrojů, o kterých se nám ani nesnilo. O těch se ostatně více dozvíte v sekci „Služby“.

  Jedna věc se v realitách v průběhu času ale určitě nezměnila a je to podle mě ta nejdůležitější vlastnost, kterou musí dobrý realitní makléř mít. Mám na mysli vysokou míru empatie a pokory. Nemovitost může člověk prodávat i kupovat ve chvílích naprostého štěstí, kdy plánuje budoucnost se svými nejbližšími, ale také v době, kdy je k prodeji či nákupu momentální situací donucen - rozvádí se, musí vypořádat společné jmění manželů, řeší osud nemovitosti v rámci dědického řízení, nebo není schopen dostát svým závazkům a čelí exekučnímu nebo blížícímu se insolvenčnímu řízení. A pokud má makléř najít optimální cestu a zvolit ty nejlepší způsoby a marketingové nástroje, musí velmi pečlivě poslouchat, znát všechny důvody. Velmi často se mi stává, že přijdu na schůzku s klientem a už ve dveřích slyším věty typu „tak tady je koupelna, kde začnete fotit“. Jsou potom dost udiveni, když se jich zeptám, zda bych je mohl požádat, jestli by mi nemohli uvařit kávu, že bych si s nimi moc rád nejdříve popovídal. V tu chvíli mě jejich byt nebo dům totiž vůbec nezajímá. Zajímají mě důvody, proč chtějí nemovitost prodat, v jaké životní situaci se nachází. V neposlední řadě své klienty potřebuji prostě poznat a umožnit jim, aby poznali i oni mě, kdo jsem a jaké služby jim mohu nabídnout, s čím mohu pomoci.      

  Jak jinak můžeme uzavírat obchod, jehož předmětem je zpravidla to nejcennější, co každý z nás má. Vím, že to zní velmi troufale, ale opravdu se někdy stane, že si s klientem zkrátka „nesedneme“. Potom poděkuji za kávu a čas a s úsměvem se rozejdeme. Nemůžu realizovat realitní obchody za situace, kdy k sobě nemáme důvěru.

  V současné době provozujeme „kamenné“ pobočky v Plzni, Praze, Karlových Varech a Chebu. Klienty mám ovšem nejen z těchto lokalit, ale prakticky z celé republiky. Působil jsem relativně dlouhou dobu ve vedení Národního realitního holdingu i jako ředitel sítě Reality 11 a tak mám velmi úzké vztahy s desítkami makléřů snad ze všech regionů. Naše společnost splnila veškeré požadavky zákona o realitním zprostředkování. Vzhledem k našemu dosaženému vzdělání a odpovídající praxi nebylo nutné skládat náročné certifikační zkoušky, přesto jsme je úspěšně s manželkou složili. Vázaná živnost nám byla v prosinci 2020 udělena.

  Ke své práci potřebuji dobré rodinné zázemí. Kromě dvou, již dospělých synů mám krásnou,  čtyřletou dceru Elišku, manželku Lucii, která je bývalou novinářkou a televizní reportérkou, dnes výbornou makléřkou a mojí pravou rukou. Manželku jsem k realitám přivedl já a musím říci, že se z ní stala fantastická a zodpovědná makléřka, která bravurně dovede skloubit svou práci, péči o dceru i náš dům. Dalšími důležitými členy naší rodiny jsou devítiletá fenka Eywa a dvouletý pes Ašík, oba obři s duší samuraje, plemene Tosa inu.

  A protože nejenom prací živ je člověk, tak je mým největším celoživotním koníčkem hudba. Přes třicet let hraji ve své kapele na kytaru, zpívám, skládám muziku, píši texty, a to nejen pro nás, ale také pro jiné interprety napříč žánry.

  Tak a teď už o mě ledacos víte.

  Velice rád poznám i já Vás.


  Roman Bukovjan


Komentáře & Hodnocení - Reality11 slusnymakler.cz

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář