REODEPONA s.r.o. Plzeň

377236175 reodepona@reodepona.cz www.reodepona.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Hankova 2759/14 , Plzeň 301 33
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Křimice 556
Vykupujeme kovový šrot (železo, litina, nerez a barevné kovy, měď, mos ... az, hliník) za dobré ceny!
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Křimice 556
Vykupujeme, třídíme a zpracováváme kovový šrot z Plzně a okolí. Uprave ... ný kovový šrot je připraven pro zpracování v hutích.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Ke Karlovu 21

REODEPONA s.r.o. Plzeň patří mezi nejvýznamnější firmy podnikající v odpadovém hospodářství v plzeňském regionu. Činnost jsme zahájili v roce 1995 na základě privatizace Hospodářského dvora města Plzně.


      Vysoký vklad základního jmění společníků REO-RWE Entsorgung s.r.o. Praha je ve spojení s bohatými zkušenostmi a kvalitním zázemím zárukou spolehlivého poskytování služeb zákazníkům. To dokumentuje komplexní nabídka služeb v oblasti nakládání s odpady za podpory moderní techniky a široké škály nádob.

      REODEPONA s.r.o. je součástí holdingového seskupení firem vedeného mateřskou společností REO-RWE Entsorgung s.r.o. Praha, v rámci kterého jsme schopni zneškodnit jakýkoliv odpad s výjimkou jaderného.

      V současné době zajišťuje téměř 80 pracovníků naší firmy nakládání s odpady jak pro komunální sféru, tak i pro podnikatelské subjekty nejenom v Plzni, ale i v obcích a městech okr. PS, PJ.


      Kromě zajištění vlastních služeb v oblasti odpadového hospodářství poskytujeme zákazníkům poradenskou a osvětovou činnost. V praxi to znamená, že zákazníkům nejprve zpracujeme návrh odpadového hospodářství (obce nebo firmy), případně se optimalizuje stávající systém za pomocí technických a ekonomických nástrojů v souladu s platnou legislativou. Samozřejmostí je vedení evidence odpadů, spolupodílení se na tvorbě obecných vyhlášek a v neposlední řadě i ekologická výchova obyvatel.

 

Komentáře & Hodnocení - REODEPONA s.r.o. Plzeň

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář