Černá ovce

608770075 info@cernaovce.cz www.cernaovce.cz
6 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Dvorní 70/9, Plzeň 30100

O nás

Jsme statek v centru Plzně. Jsme místem plným zábavy, zážitků, odpočinku a dobrého jídla.Historie našeho statku sahá až do 17. století, kde zde stával dům s ovčíny. Po mnoha letech jsme sem vrátili ovce a mnohá další zvířata a navazujeme tak na tradici klasického hospodářství. Chováme ovce, kozy, krávy, koně, prasata, králíky, drůbež a psy.

Umíme dobře vařit

Rádi vás pohostíme v naší restauraci. Zaměřujeme se na klasickou kuchyni s použitím moderních technologií. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a ve speciálních nabídkách využíváme sezónní suroviny a plodiny. Z našeho stálého jídelního lístku si vyberou i vegetariáni a každý všední den obsahuje naše polední menu jedno vegetariánské jídlo. Většina našich pokrmů je bezlepková, nepoužíváme kořenící směsi ani žádné jiné skryté nosiče pšeničného škrobu. Naše restaurace disponuje salonkem v patře, který je vhodným prostorem pro vaše soukromé akce, oslavy, firemní prezentace a samozřejmostí je také letní zahrádka se zastřešenou terasou.

Jezdecký klub

U nás na statku v Plzni provozujeme jezdecký kroužek pro děti a individuální lekce pro děti a dospělé ve váhové kategorii do 65 kg.
Máte vlastního koně? Ubytujeme vám jej. Objevte možnosti výuky jezdeckého kroužku a přidejte se k nám!

Zážitky, akce, hudba a vy

Statek je místem pro děti i dospělé. Provádíme exkurze a výukové programy pro děti, dospělé i seniory, ale také pro mateřské a základní školy a jiné organizace. Krom toho pořádáme také kulturní akce, koncerty a zážitky, tak neváhejte přijít a sledujte nás na facebooku! Součástí našich aktivit je tsou také příměstské koňské a farmářské tábory pro děti!

Ovčí krám

Přijďte do naší farmářské prodejny a vyberte si to nejlepší z našich produktů! Nabízíme chutné a kvalitní produkty výhradně českých výrobců, chovatelů a pěstitelů. Důležitou součástí naší nabídky je bohatý výběr bezlepkového zboží. Neprodáváme fabrikové produkty, ale neodbytou a většinou domácí práci zapálených soukromníků, kteří svůj čas věnovali třeba jednomu jedinému produktu, se kterým se snaží prorazit na český trh. Takovým lidem fandíme a přesně takové zboží u nás najdete.
Ochutnáte a najdete u nás:
  • Kravské, kozí a ovčí mléčné výrobky
  • Maso hovězí, skopové, králíka i zvěřinu, včetně stařených mas
  • Džemy a marmelády
  • Sirupy a mošty
  • Panenské oleje
  • Piva z malých pivovarů
  • Cidery
  • Kváskový chléb
Přijďte k nám a neváhejte nás kontaktovat! Těšíme se na vás.
Černá ovce
Dvorní 9, 30100 Plzeň
Telefon a rezervace: +420 608 770 075
Instagram: @cerna.ovce

Komentáře & Hodnocení - Černá ovce

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář