REUS s.r.o.

+420 377 679 111 dialog@reus.cz www.reus.cz/
9 Skóre 4.8 z 5 Hodnotit
w
  • Ke Karlovu 1102/7, Plzeň 30100

Jsme největším dodavatelem komplexních zasilatelských a vázacích služeb v Evropě. 

Ročně sešijeme až 700 milionů vazeb V1, slepíme až 200 miliónů vazeb V2 a zavaříme jednotlivě do fólie více než 120 miliónů produktů.

Společně se 300 zaměstnanci tvoří dvn media GmbH a reus s.r.o. největšího dodavatele komplexních zasilatelských a vázacích služeb v Evropě

Dostáli jsme naší odpovědnosi a získali jsme na trhu další kapacitu posttiskového zpracování. Současně se dovybavujeme pro oblast zásilkového obchodu. Naše aktuální témata jsou zpracování adres dle národních a mezinárodních poštovních specifikací, hlavičkových titulků, selektivního zpracování a kompletní servis pro doručení. Toto vše zajišťujeme v jednom místě. Brzy také uvedeme do provozu naši 3. digitální tiskovou linku.

U tištěných podkladů došlo v uplynulém desetiletí k významným změnám, kterými jsme si prošli i my. Turbulence na trhu měly částečně nepředvídatelný dopad na stranu zákazníka i na stranu dodavatele, což vedlo k zániku celé řady z nich. Čas zakázek s obrovskými náklady patří již dlouho minulosti, naši zákazníci dnes očekávají vysokou úroveň flexibility a technické proveditelnosti.

V budoucnu budou mít úspěch jen ty firmy, které zvládnou zpracovat složité zakázky v plném rozsahu, v požadované kvalitě a vše v jednom místě. To je vize a cesta, jakou se firmy dvn media GmbH a reus s.r.o.společně vydávají.

Vidíme sami sebe jako strategického partnera tiskáren, nakladatelství a zásilkových firem. Vnímáme také naši povinnost, být vám spolehlivým partnerem.

Naši klienti se mohou spolehnout na perfektní finishing, přesnou adresaci a včasnou distribuci. Vždy pro ně totiž pracují týmy zkušených, erudovaných a prověřených lidí.

Naše služby

  • Sešití

  • Selektivní sešití

  • Lepení

  • Individuální zavařování do fólie

  • Etiketování

Více se dozvíte na adrese: http://www.reus.cz/

Komentáře & Hodnocení - REUS s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Ročně sešijeme až 700 milionů vazeb
Ročně sešijeme až 700 milionů vazeb V1, slepíme až 200 miliónů vazeb V2 a zavaříme jednotlivě do fól