Sdružení občanů Exodus

377 856 539 svoboda@exodus.cz www.exodus.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • U Kapličky 51 , Třemošná 330 11

Sdružení občanů Exodus již 13 let pomáhá při integraci zdravotně postiženým. Od roku 1998 navíc provozuje bezbariérové víceúčelové centrum s názvem DŮM EXODUS ve Třemošné u Plzně, které je ojedinělým zařízením svého druhu v západních Čechách. (info na www.exodus.cz)

Dům Exodus nabízí plně bezbariérové ubytování tří kategorií s kapacitou 50 lůžek v 1-4 lůžkových pokojích s vlastním WC, koupelnou, TV, telefonem, kuch.koutem s lednicí. Stravování ve vlastní jídelně, možnost využití společenského sálu pro školení, výstavy, prezentace, svatby aj. Dále pak rehabilitaci, počítačovou učebnu s internetovou kavárnou, relaxační zahradu atd (informace na info@exodus.cz).

V domě Exodus dále zaměstnáváme zdravotně postižené v chráněné dílně na výrobu keramiky.

Zároveň poskytujeme služby a výrobky v rámci tzv. náhradního plnění povinného podílu zaměstnanců se ZP dle zákona č 435/2004 Sb.o zaměstnanosti, (informace na obchod@exodus.cz).

Pokud Vás zaujala nabídka, navštivte naše internetové stránky na www.exodus.cz kde se dozvíte kompletní informace a prostřednictvím fotogalerie se podíváte přímo do Domu Exodus.

 

Komentáře & Hodnocení - Sdružení občanů Exodus

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář