SERVIS CARRIER Plzeň s.r.o.

+420 724 541 525 carrierpm@carrierpm.cz www.carrierpm.cz
10 Skóre 4.7 z 5 Hodnotit
w
  • Boženy Němcové 55, Horšovský Týn 34601

SERVIS CARRIER Plzeň, Přeštice

Společnost SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. působí na trhu v oblasti chlazení, klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel od roku 1995. V současné době zaujímáme jedno z předních míst na trhu nejen v regionu, zvláště pak v oblasti alternativních zdrojů energie.

CARRIER VYUŽÍVÁ PODPORU VÝZNAMNÉ TECHNOLOGICKÉ KORPORACE UTC.

Carrier Corporation je součástí United Technologies Corporation (UTC), která zaměstnává 215.000 lidí, je zastoupena asi ve 180 zemích po celém světě a je 55. největší americkou korporací na světě (Industry Week, 2006).

United Technologies je globální korporace složená z předních světových podniků bohatou historií a průkopnickými technologiemi. UTC podniky postavily rvní funkční helikoptéru na světě, vynalezly výtahy a klimatizační zařízení, vyvinuly první komerčně dostupné vodíkové palivové články a navrhly kompletní ystémy pro podporu života v raketoplánech.

Podpořen zázemím UTC je Carrier bohatým zdrojem nápadů, technologií vynálezů, které pomáhají budovat lepší svět.

VYTVÁŘÍME LEPŠÍ SVĚT PRO ŽIVOT, PRÁCI A ZÁBAVU.

Naším cílem je udělat svět lepším místem. Tento cíl vznikl před více než 100 lety, kdy Williams Carrier jako první položil základy moderní klimatizace a vyvinul první klimatizační systém.

Od té doby pracujeme na vytvoření příjemného, produktivního a zdravého vnitřního prostředí, nezávislého na počasí. Dosáhli jsme velkého pokroku v oblasti přepravy a skladování potravin snadno podléhající zkáze a dalších netrvanlivých produktů, díky tomu jsme schopni zaručit jejich následnou bezpečnou spotřebu.

Při zvyšování naší bezpečnosti a pohodlí jsme nikdy nezapomněli na naši odpovědnost za ochranu celosvětového životního prostředí. Carrier byl prvním výrobcem klimatizace, který použil bezchlorová chladiva nepoškozující ozonovou vrstvu.

Za svůj přínos k vývoji výrobků šetrných k životnímu prostředí obdržel Carrier prestižní ocenění za ochranu ozonové vrstvy od americké agentury na ochranu životního prostředí (EPA).

V současné době je Carrier největším světovým výrobcem klimatizace, vytápění, ventilace a komerčních chladících systémů.

VÝZKUM, ZKUŠENOSTI A INOVACE

Carrier je největší organizací na světě, která se zavazuje k výzkumu a vývoji v oblasti klimatizace vzduchu. Základem pro kvalitu života stávajících a budoucích generací je ochrana životního prostředí. Úkolem je toto zkombinovat s neustálým ekonomickým růstem, a to způsobem, který je udržitelný po dlouhé období.

Vize společnosti Carrier nebyla změněna po více jak jedno století: vytvořit ideální vnitřní klima nezávislé na počasí. Každých 8 sekund se na světě instaluje jedna klimatizace Carrier. Strategickými principy společnosti Carrier je pokroková konstrukce a technologie, spolehlivost, předprodejní a poprodejní servis.

KVALITA A SPOLEHLIVOST

Součástí všech výrobků a systémů společnosti Carrier je garance kvality a spolehlivosti. Výrobky a systémy procházejí rozsáhlými testy, jako je např. 10 minutový funkční test systému, který se provádí před jeho expedicí.

K ověření bezpečnosti výrobků, správnosti poskytovaných údajů a plnění náročných norem provozního použití jsou produkty také certifikovány většinou mezinárodních organizací. Tím je zaručeno, že zákazník obdrží bezpečný a spolehlivý výrobek.

Tímto je zákazník ujištěn, že výrobky a služby splňují požadavky jakosti.

Komentáře & Hodnocení - SERVIS CARRIER Plzeň s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. slaví 20 let na trhu
Společnost SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. působí na trhu v oblasti chlazení, klimatizačních zařízení a