Stavitelství Čermák

777 640 932 marcel.cermak@quick.cz www.stavitelstvicermak.cz
14 Skóre 4.9 z 5 Hodnotit
w
  • Na Kopečku 11, Plzeň 32200
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...

Plzeň | Petřínská 39
Provedení stavebních prací, včetně dodávky materiálu. Stavby rodinných ... domků. Půdní vestavby. Montáž sádrokartonových podhledů a příček. Zateplování fasád. Rekonstrukce staveb. Projektová a inženýrská činnost. Truhlářství.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Roudné 1550/176b
Nabízíme občanské, inženýrské a průmyslové stavby včetně interiérů a v ... ybavení, rodinné domy. Provedeme rekonstrukce a adaptace budov, půdní vestavby i nástavby budov, zajištění uvedení do provozu a kolaudace stavby. Stavby na klíč.
Detail Přejít na web Hodnotit

Starý Plzenec | Sedlec 231
Revitalizace a údržba staveb, dotace Zelená úsporám - vyřízení a reali ... zace zateplení, pronájem lešení a montážních plošin, kvalita pod kontrolou ČSN EN ISO 9001 : 2009, ISO 14 001.
Detail Přejít na web Hodnotit

Líně | Lidická 536

Stavitelství Čermák - Plzeň

Provádíme kompletní výstavby rodinných a bytových domů na klíč. Zajistíme vše od zpracování projektové dokumentace (od s námi spolupracujících architektů), přes činnosti nutné k vydání povolení stavby až k samotné realizaci stavby a kolaudaci. Před zahájením výstavby obdržíte rozpočet stavby a 3D vizualizaci Vašeho nového domu.

Rekonstrukce

Realizujeme dílčí opravy či generální rekonstrukce celých objektů, bytů či jejich částí (bytových jader). Provádíme zateplení a opravy fasád.

Fasády

Nabízíme profesionální řešení zateplení Vašeho domu. Poradíme s výběrem správného zateplovacího materiálu i se samotnou realizací. Investice do zlepšení tepelně-izolačních vlastností budovy přináší řadu nesporných výhod, zejména snižuje náklady na energie.

Ploty, zámkové dlažby

Zpravidla jednou z posledních činností, kterou se při stavbě či rekonstrukci domu zabýváme, je úprava venkovních ploch. Nabízíme bohatý výběr dlažby od kamenných kostek až po betonové dlažby v širokém tvarovém i barevném provedení. Rovněž realizujeme provedení oplocení pozemku všech druhů (zděné ploty, gabiony, atd.).

3D vizualizace

Vypracujeme Vám 3D návrh domu či bytu, v němž zhmotníme Vaše představy o ideálním bydlení. 3D vizualizace jsou vytvořeny v programech SketchUp8 a Artlantis Studio.

Průmyslová výstavba

Nabízíme stavby a rekonstrukce průmyslových objektů jako jsou výrobní haly, skladovací prostory, administrativní budovy, apod.

Provádíme dílčí výstavbu, ale i stavby kompletní, včetně inženýrských sítí, elektroinstalací, vytápění či zdravotně technických instalací.

Zelená úsporám

Dotace programu Zelená úsporám je zaměřena na využívání energie z obnovitelných zdrojů a úspory energie v oblasti bydlení. V programu je podporováno kvalitní zateplení rodinných a bytových domů, náhrada neekologického vytápění za nízkoemisní zdroje na biomasu a účinná tepelná čerpadla a také výstavba domů v pasivním energetickém standardu.

 V programu Zelená úsporám poskytujeme:

  • zateplení vnějších obvodových stěn
  • zateplení střech
  • zateplení suterénu
  • výměnu oken a dveří

Komentáře & Hodnocení - Stavitelství Čermák

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář