Steelcase Czech Republic s.r.o.

778 520 864 hrczech@steelcase.com www.steelcase.com/countries/czech-republic/
8 Skóre 5 z 5 Hodnocení (1)
w
  • Ostrov u Stříbra 18, Kostelec 34901

Výrobce špičkového kancelářského nábytku 

Využíváme svých zkušeností a znalostí nabytých v průběhu více jak sta let své existence jako přední světová značka a největší světová společnost, nabízející komplexní řešení kancelářských prostor pro přední světové organizace.   
Naší vášní a cílem je pomoci organizacím vytvořit prostředí, které podporuje způsob jejich práce. Přinášíme lidský pohled na business tím, že studujeme, jak lidé pracují, kdekoliv se jejich práce odehrává. S těmito poznatky můžeme pomoci organizacím naplnit očekávání jejich zaměstnanců a dosahovat vyšší úrovně výkonu.
Vážíme si našich zaměstnanců, jsou naším hlavním bohatstvím. Proto vytváříme pracovní prostředí, které je na špičkové úrovni.

Steelcase v Ostrově u Stříbra

Náš závod v Ostrově u Stříbra v České republice je klíčovou součástí evropské a blízkovýchodní části koncernu Steelcase. Jedná se o zcela nově vybudovaný závod, otevřený v roce 2014. Tento závod se pro nás stal jedním z hlavních pilířů výrobní struktury v Evropě. 
Výrobky vyráběné v Ostrově u Stříbra jsou výrobky z lamina, určené jako úložné prostory (skříně, zásuvkové kontejnery apod.)
Hledáte skvělou profesní výzvu? V tom případě je Steelcase správné místo pro Vás! 

Napište nám na: hrczech@steelcase.com, nebo nás kontaktujte na tel. čísle: 778 520 864

Aktuálně do svého týmu hledáme kolegy na pozice:

  • Truhlář

  • Plant Floor IT Specialist

Komentáře & Hodnocení - Steelcase Czech Republic s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář