Studio Le Decor

774668840 info@ledecor.cz www.ledecor.cz
16 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Havlíčkova 728/3, Plzeň 30100

Estetická dermatologie

Buďte mladá díky zázrakům medicíny. 
Aplikace botulotoxinu
Odborné vyhlazení vrásek za pomoci aplikace botulotoxinu se používá k eliminování mimických vodorovných vrásek, které máme všichni – ať již od smíchu, starostí, nebo třeba od sluníčka. Výsledkem je zdravě vypadající omlazená pleť.
Vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou
Účinná korekce hlubokých vrásek a obnovení objemu kůže. Aplikace se provádí injekčně do podpovrchové až hluboké vrstvy dermis. Jejím základem je vysoce čistá kyselina hyaluronová. 

Kosmetika

Profesionální kosmetická péče. Kromě estetických úprav obličeje nabízíme hydratační péči, ošetření problematické pleti, ošetření citlivé pokožky, dále péči proti chronologickému stárnutí pleti. Naší novinkou je Lash lifting řas + Botox řasObjednejte se na kosmetiku nebo si přečtěte více.

Kadeřnictví

Náš salon je hrdým členem sítě nejlepších kadeřnických salonů Salon Expert* pracujících pod záštitou značky L’Oréal Professionnel. Přijďte se o kvalitě našich služeb přesvědčit i vy. Nabízíme profesionální kadeřnické služby pro dámy i pány. 

Nehty a řasy

Zvolit si můžete z mnoha způsobů úprav nehtů: modeláž nehtů gelem, CND Shellac, CND Brise lite, Gellak, Peel off. Naše nehtová designérka se pravidelně účastní vzdělávacích kurzů a školicích seminářů renomovaných firem. Více o modeláži nehtů naleznete na webu ledecor.cz.

Collarium

Collarium je speciální přístroj, který připomíná solárium, ale v mnoha aspektech jej převyšuje. Nabízí jedinečnou kombinaci světelné terapie na obnovu kolagenu a opalování s UV zářením. Collarium Mon Amie je přítelem všech žen, který dokáže naplnit jejich touhu po mládí a atraktivitě. Zařízení je ideální pro ty, kteří mají strach z výrazného účinku opalování, protože zabudovaný senzor pro měření kůže reaguje individuálně na každý typ pleti.

Pedikúra

Nabízíme několik metod ošetření vašich chodidel, ať již ze zdravotního, nebo estetického hlediska. Zvolené varianty pak můžete rozšířit o doplňkové procedury, jako jsou zábaly, lakování či peeling. Dopřejte svým nohám péči, kterou si zaslouží.

Kontakt
Salon Le Decor
Tel.: 774 668 840
Email: info@ledecor.cz
Web: www.ledecor.cz
Facebook: studioledecor
Instagram: @studioledecor

Komentáře & Hodnocení - Studio Le Decor

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář