Studio Pohody

734837132 studiopohody@gmail.com www.studiopohody.cz
8 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Mikulášské náměstí 17, Plzeň 32600

Naše kosmetické studio provozujeme v Plzni již od roku 2000. Zaměřujeme se na kosmetické služky, masáže, tělové redukce a řešení všech stupňů celulitidy. Kosmetické přístroje jsou součástí naší profesionální kosmetické péče. Prodlužování řas provádíme jak řasy syntetickými až do objemu 5D, tak norkovými.

Kosmetická a kosmeceutická péče

Představuje kompletní kosmetické ošetření pleti, jako je čištění, hydratace pleti, doplnění výživy a vitamínů. Je určena pro klientky a klienty , kteří o svojí pleť chtějí pečovat , předcházet známkám stárnutí a dopřát si trochu relaxace a pohody. Věnujeme se kompletním, hydratačním a vyživujícím ošetřením pleti. Zároveň se specializujeme na klinickou péči o nemocnou pleť - léčíme akné, pleť s rosaceou a věnujeme se také ošetření kuperózní pleti. Krom toho klientům nabízíme liftingovou zpevňující péči a detoxikaxi zralé pleti.  Více i kosmetické péči a kosmeceutické péči se dozvíte na webu.

Péče o řasy a obočí

Naše kosmetické studio poskytuje klinetkám službu barvení a formování řas i obočí. Krom toho nabízíme možnost prodlužení a zahuštění řas. Kompletní nabídka v péče o řasy a obočí je dostupná na našem webu.

Masáže

Ve Studiu Pohody se specializujeme na regenerační a relaxační masáže. Provádíme kompletní masáže, masáže krku, šíje, ramen, zad, nohou a podobně. Věnujeme se také manuální masáží a takzvané "první pomoci", která  se zaměřuje na odhalení původce vzniku bolesti a následné zmírnění až odstranění daného problému. Léčí například svalové bolesti hlavy a šíje, bolesti v horní či dolní polovině trupu, bolesti lokte a prstů, bolesti v kyčlích, stehnech a kolenou, v bércích, kotnících a dolní částí nohy. Ceník a rezervace masáží najdete na webu studiopohody.cz

Redukce a tvarování těla

Studio pohody disponuje veškerými dostupnými přístroji vysoké kvality. Jsme schopni Vám ZDARMA a NEZÁVAZNĚ na míru sestavit redukční program po předešlé konzultaci. Zabýváme se lokální i celkovou redukcí a likvidací nahromaděného tuku. Více o refukčních programech se dozvíte na webových stránkách studia.

Těšíme se na vás!


Studio Pohody

Mikulášské náměstí 17
Plzeň -Slovany , 32600

Tel.:+420 377 371 164

+420 734 837 132
web: studiopohody.cz
email: studiopohody@gmail.com
Online rezervace na masáže
Online rezervace na kosmetiku a redukci

Facebook: StudioPohody
Instagram: kosmetika_plzen

Komentáře & Hodnocení - Studio Pohody

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář