TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.

377 965 579 info.plz@toitoi.cz www.toitoi.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Na Bořích 636/9, Plzeň 326 00

Společnosti TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. vznikla v listopadu 1993 zápisem do Obchodního rejstříku u OS v Praze. Založením firmy tak vznikla další mezinárodní pobočka firmy TOI TOI Sanitärsysteme GmbH, která na trhu v SRN působí již od roku 1974.

Od samého začátku je sídlem firmy město Slaný, kde měla firma do roku 2004 pronajaté kancelářské i skladové prostory. Koncem roku 2004 se přestěhovala do vlastních prostor, rovněž ve Slaném. Nejprve zajišťovala svou veškerou činnost právě ze sídla firmy, ale rychle narůstající zájem o tuto službu napomohl k tomu, že od roku 1995 začala fungovat pobočka v Olomouci, která zabezpečuje chod firmy pro oblast Moravy.

Neustále se zvyšující nároky zákazníků a naše snaha o zajištění kompletního hygienického servisu přivedly firmu k rozšíření svého programu. Firma začala pronajímat kancelářské, sanitární a skladové kontejnery a dokázala tak vytvořit pro své zákazníky tzv. zařízení staveniště na klíč. Naše zařízení nechyběla nikdy na všech důležitých stavbách po celé republice a tento, na našem trhu nový produkt, se pomalu stal naprostou samozřejmostí na každé stavbě.

Rovněž v oblasti krátkodobého pronájmu jsme se stali pro naše zákazníky dodavateli hygienického servisu na klíč, protože jsme své aktivity rozšířili o zapůjčování stanů, koupelen, pokladen, osvětlení, odpadkových košů, oplocení a bariér, systémů ochrany povrchu a kabelů atd.

Tato skutečnost vedla k tomu, že jsme během působení na trhu realizovali všechny největší hromadné společenské akce –  Pink Floyd, Rolling Stones, Michael Jackson, U2, Elan, Metallica, Depeche Mode, R.E.M, Iron Maiden, návštěvu presidenta Obamy, MS v klasickém lyžování v Liberci, Madonna, dvě návštěvy papeže, MS v cyklokrosu, MS v orbě a stovky dalších větších i menších akcí.

Zahájením prodeje švédských kompostovacích toalet jsme oslovili další silnou potencionální skupinu zákazníků – chataře, chalupáře, zahrádkáře.

K našim hlavním zákazníkům patří stavební firmy, městské úřady, organizátoři sportovních i kulturních akcí, nyní nově i armáda. V letech 2002 – 2005 jsme realizovali velká vojenská cvičení armád USA, Holandska, Francie a České reubliky.

V roce 1999 jsme připravili projekt založení podpůrných míst na celém území Čech, který odstartoval v následujícím roce založením poboček v Českých Budějovicích, Plzni a o rok později i v Hradci Králové, poslední pobočka vznikla v roce 2004 v Brně.

Tím jsme dokonale pokryli celé území ČR a dokázali tak snadno, rychle, kvalitně a především ekonomicky zajišťovat svou činnost.

V roce 2000 jsme zahájili pronájem a prodej mobilního stavebního oplocení. V roce 2002 jsme rozšířili svoji činnost o prodej a montáž pevného oplocení, vstupních a vjezdových bran.

Mobilní toalety odebírá společnost od dceřiné firmy HMT, ktera začala mobilní WC vyrábět ve vlastním závodě. Počínaje rokem 2004 se naše společnost stala exkluzivním prodejcem mobilního oplocení HERAS.

Komentáře & Hodnocení - TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář