Trigema a.s.

227 355 211, 737 283 300 trigema@trigema.cz www.trigema.cz
5 Skóre 4.2 z 5 Hodnotit
w
  • Bucharova 2641/14, Praha 5 158 00

Za více než 20 let vývoje se Trigema z malé lokální firmy stala respektovaným hráčem na pražském developerském trhu.

Celé to začalo v roce 1994. Náhoda svedla dohromady Marcela Sourala, Jaroslava Zemana a ještě jednoho kamaráda a společně vymysleli, že založí stavební společnost. Založení firmy bylo načasováno kvůli první zakázce, na kterou měli políčeno – stavbě supermarketu v Liberci. Vše bylo nachystáno: maringotky, stroje, dělníci…

Dva dny před plánovaným zahájením a podpisem smlouvy však jejich představy o bleskovém začátku podnikání vzaly za své. Vysněnou zakázku získala jiná firma. A tak novopečení zakladatelé firmy roznášeli letáčky po Břevnově a nabízeli opravy plotů v řádu tisíců korun. V roce 1994 realizovali asi tři, ale nevzdali se.

Od stavby prvního plotu se Trigema posunula k chytrým bytovým projektům, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům. Vyrostla z ní developerská společnost s přesahem do dalších aktivit. Dodnes působí jako stavební firma, věnuje se ale také správě budov a facility managementu. Provozuje vědeckotechnické parky, sportovní areály, má za sebou zkušenosti s kongresovými centry.

Základní filozofií Trigemy je nabízet projekty v kvalitě, jakou bychom sami chtěli, za kterou můžeme dát ruku do ohně. Cena realizace pro nás není hlavním parametrem a nechceme vést s konkurencí cenové války. Naším krédem je dělat věci lépe. Proto s každým projektem přinášíme přidanou hodnotu našim zákazníkům.

Na kontě společnosti Trigema už je více než 1 300 prodaných bytů (a 1 300 nových domácností, které mohou žít v kvalitním bydlení, jaké si zaslouží), Vědeckotechnický park v Roztokách, který světu přináší nové objevy z oblasti spalovacích motorů a alternativních pohonů, Park Vědy Roztoky a celoroční sportovní areál Monínec, který přináší radost všem milovníkům přírody a adrenalinu, letních i zimních sportů, ale také luxusu a kvalitního jídla.

I přes množství aktivit a nárůstu počtu zaměstnanců však Trigema zůstává tím, čím byla na začátku. Společenstvím lidí, kteří rozumí svému oboru, snaží se odvést co nejlepší práci a dále se rozvíjet. Naším posláním je přinášet vám produkty a služby, které vám pomůžou a přinesou vám užitek.

Komentáře & Hodnocení - Trigema a.s.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář