Truhlářství mistr M s.r.o.

+420 602 674 298 info@mistrm.cz www.mistrm.cz
41 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • K Papírně 171/32, Plzeň 312 00

O nás

Jsme přesvědčeni, že na našich výrobcích jsou patrné naše zkušenosti a znalosti a také láska k řemeslu. Zakládáme si na přátelském přístupu, splnění i nestandardních přání a na kvalitě vyrobených produktů. Naší největší referencí jsou spokojení zákazníci, kteří nás oslovují znovu a znovu. 

Zakázková výroba

Od počátku podnikání se zabýváme zakázkovou truhlářskou výrobou. Jsme mistři svého řemesla specializujeme se především na:
  • kychyňské linky
  • vestavěné skříně
  • schodiště
  • altány, pergoly a parkovací stání
  • kancelářský nábytek
Velký objem zakázek tvoří také projekty pro další organizace, jako jsou obchodní domy, školy, zájmová centra, nebo restaurace. Vyrobíme nábytek z lamina i nábytek z masivu, a zařídíme také jeho čalounění. Inspirujte se našemi již realizovanými projekty!

Výroba nábytku na míru 

Pokud sníte o atypicky řešeném nábytku do pracovny nebo chcete prakticky využít každý centimetr Vašeho interiéru, je pro Vás výroba nábytku na míru tou pravou volbou. U nás se kreativitě meze nekladou - nechte si u nás vyrobit třeba dětské hřiště nebo okrasný rumpál. Přesvědčí vás naše zrealizované zakázky!

Vzorkovna

Přijďte si k nám vybrat z mnoha různých materiálů, vzorů, barev a mnoho dalšího. Dovedeme vaše přání k naprosté spokojenosti. Ve vzorkovně je k dispozici také dětský koutek, kde si vaše děti užijí plno zábavy, zatímco vy si budete moci v klidu vybrat a sestavit svou vysněnou zakázku na míru. 

Tesařské práce

Naše znalosti a zkušenosti v oboru truhlářství jsou široké. Také v oboru tesařství jsme zkušení a nabízíme kompletní realizaci střech včetně klempířských prací. Tyto zkušenosti zužitkováváme také při výrobě pergol, parkovacích stání či altánů.

Kontaktujte nás a nebo zadejte nezávaznou poptávku!

Truhlářství mistr M s.r.o.
K Papírně 171/32
312 00 Plzeň
Tel.:+420 602 674 298
Email: info@mistrm.cz
Web: www.mistrm.cz
Facebook: Truhlářství mistr M s.r.o.
Instagram: truhlarstvi_mistr_m


Komentáře & Hodnocení - Truhlářství mistr M s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář