Váš nový dům s.r.o.

+420 377 222 422, 774 450 609 petrikova@vas-novy-dum.cz www.vas-novy-dum.cz
92 Skóre 4.9 z 5 Hodnotit
w
  • Škroupova 2, Plzeň 30100

Před rozhodnutím postavit si vlastní dům stojí člověk většinou jen jednou v životě. O to důležitější je vybírat vytoužený dům nejen podle architektury a vybavení, ale také zvolit správného zhotovitele.

"Už v Německu, kde jsem vystudovala a 23 let pracovala a žila, jsem preferovala firemní strategii, která se kromě velmi dobrého poměru ceny a poskytovaných služeb také soustředila na přínos a užitek pro zákazníky", vysvětluje jednatelka společnosti Váš nový dům s.r.o., Jitka Petříková, Diplom-Kauffrau (D).

Ve výstavbě jsme nejprve dlouhodobě působili v německém franšízovém systému Town & Country, předním zhotoviteli zděných rodinných domů na klíč. Po ukončení jeho činnosti v ČR a po návratu značky zpět do Německa, se ve společnosti Váš nový dům s.r.o. dále věnujeme potřebám rodin, které se chtějí cenově příznivě a s jistotou nastěhovat do vlastního domu. U nás Vás očekává vstřícné a odborné jednání. Budete v péči lidí, kteří dělají svou práci rádi.

Cesta k vlastnímu bydlení ve vysněném domě

Často sníte o vlastním rodinném domě? Budeme Vás doprovázet na bezpečné cestě k vlastnímu bydlení ve vysněném rodinném domě! Díky propracované kontrole kvality a spolehlivosti našich služeb máte jako stavebníci jistotu, že platíte vždy jen to, co sami předem schválíte.

Toužíte po novém vlastním domě, který si i po létech bydlení zachová vysokou hodnotu?

Rozhodnete-li se pro zděný typový dům z naší nabídky, volíte dům postavený výhradně ze značkových produktů při dodržení přesných a dokonalých výrobních postupů prověřených na mnoha podobných stavbách.

Těší nás, že Vám můžeme představit naše domy, které představují propracovaná dispoziční řešení s vysokou variabilitou prostoru, domy, ve kterých bude radost žít.

Komentáře & Hodnocení - Váš nový dům s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář