Zahradnictví & Akvária Lobkowicz

377 822 256 zahradnictvi.lobkowicz@seznam.cz www.zahradnictvi-lobkowicz.cz
2 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Plzeňská 475, Plzeň - Křimice 32200

Firma Zahradnictví Lobkowicz vznikla v roce 1993 jako nástupce dřívějšího zahradnictví státního statku Křimice. V součastnosti působíme na 8 hektarech, z toho skleníky zabírají 5000 metrů. Na prodejní plochu připadá přibližně 3000 metrů. V začátcích jsme se zabývali pěstováním zeleniny, řezaných květin (chryzantémy, strelicie, kaly) dále okrasné jehličnany, rododendrony, azalky. 
  
Postupem času došlo ke specializaci pouze na okrasné rostliny. Pěstujeme mnoho druhů jehličnatých dřevin (túje, jalovce, cypřiše, smrky, borovice, atd.), dále se začal rozšiřovat sortiment listnatých keřů (vajgélie, tavolníky, ptačí zoby, brsleny, tavoly, trojpuky, pustoryly, magnolie, javory atd.). Samozřejmostí jsou rododendrony, azalky, vřesy a vřesovce. V posledních letech se rozšířil seznam prodávaných trvalek a okrasných trav.

 

Každoročně doplňujeme náš sortiment dovozem od našich zahraničních partnerů. Jedná se převážně o zakrslé roubované jehličnany. Na jaře a na podzim nabízíme velký výběr ovocných stromků od tuzemských dodavatelů, takže se můžete těšit na bezproblémovou úrodu. 
  
Každé jaro máme napěstováno spousty macešek, petrklíčů a balkonových květin (muškáty, verbeny, surfinie, fuchsie...atd.). 

V našem zahradnictví se snažíme Vám zákazníkům nabídnout veškerý komfort co se prodeje týče. Proto u nás zakoupíte nejen velký sortiment rostlin pro vaši zahradu, ale zároveň Vám poradíme jak o rostliny pečovat, aby jste se mohli ze svých pěstitelských úspěchů radovat. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného substrátu a hnojiva pro danou skupinu rostlin.

 

Na vaše škůdce a nemoci rostlin Vám prodáme vhodné chemické postřiky.

Balkonové květiny Vám na vaše přání do druhého dne zasadíme do truhlíků, které také nabízíme v širokém sortimentu. 
   
Chcete mít váš záhon s dřevinami bez plevelů, vybereme Vám vhodný rozměr tkané nebo netkané textilie, kterou zasypete mulčovací kůrou (kterou nabízíme v pytlích nebo volně loženou) nebo můžete použít barvené dřevěné štěpky, které vaší zahrádku opravdu oživí. 
    
Potřebujete založit nebo obnovit trávník? Poradíme jak na to, vybereme vhodné travní osivo, vypočteme množství trávníkového substrátu, který budete na výsev potřebovat. Vybereme vhodné hnojivo, které Vám svým použitím bude nejlépe vyhovovat. Máte váš stávající trávník zaplevelený nebo zamechovaný? Nabízíme speciální přípravky, které zbaví váš trávník plevelů a mechu a některé zároveň trávník i pohnojí. 
   
V neposlední řadě nabízíme drobné nářadí, rychlospojky na hadice, sortiment keramických a plastových květníků a nádob a nově od letošního jara techniku a chemii do jezírek, na míru Vám zhotovíme folii do vašeho jezírka
.

Od roku 2008 jsme pro Vás otevřeli prodejní skleník s pokojovými rostlinami. Můžete celoročně zakoupit široký výběr květin.

S jarní sezónou 2009 došlo k rozšíření prodejních ploch a sortimentu. Dnes u  nás zakoupíte značkové zahradní krby, skleníky s patnáctiletou zárukou, zahradní nábytek s exotických dřevin. Dále si vyberete ze zahradních domků a chatek. Pro příznivce vody máme různé kašny, fontány atd.

 

Sortiment je opravdu široký a nemá smysl zde vše vyjmenovávat. Budeme rádi, když nás navštívíte a samy se přesvědčíte.

Komentáře & Hodnocení - Zahradnictví & Akvária Lobkowicz

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář