Zbyněk Sova - Odhadce nemovitostí

602 473 045 zbyneksova@seznam.cz www.odhady-nemovitosti-plzen.cz
9 Skóre 4.7 z 5 Hodnotit
w
 • Západní Předměstí 1043, Stříbro 34901

Jmenuji se Bc. Zbyněk Sova a ocením vše od pozemků, přes rodinné domy, rekreační chaty či chalupy, komerční objekty a provozovny, výrobní haly až po složité průmyslové areály nejen v okrese Tachov, ale i v celém Plzeňském kraji a v případě domluvy je možno zpracovat znalecký posudek či tržní ocenění nemovitosti v rámci celé České republiky.

 • Výhodou jsou zkušenosti v oboru již od roku 1995, rychlost zpracování a individuální přístup ke každému klientovi.

  Dne 8.11.1995 jsem byl předsedou Krajského soudu v Plzni jmenován soudním znalcem v oboru: ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí. Jsem členem Komory soudních znalců ČR, kde se pravidelně zúčastňuji zasedání a schůzí, kde konzultujeme nové poznatky v oblasti oceňování nemovitostí.

  Znalecká činnost

  Pro zvýšení kvality poskytovaných služeb jsem absolvoval v letech 1997 – 1999 specializované školení pro oceňování nemovitostí a pozemků v podmínkách tržního hospodářství pro pracovní činnost odhadce majetku u příslušných vzdělávacích organizací a v současné době jsem smluvním znalcem pro větší část bankovních domů působících v našem regionu.

  V roce 2009 jsem zvýšil svoji kvalifikaci získáním certifikátu QON – Odhadce nemovitostí. Certifikát osvědčuje odbornou způsobilost pro ocenění kategorie majetku, při oceňování majetku pro úvěrové a hypoteční úvěrové řízení v komerčních bankách. Jedná se o nezávislou činnost při stanovení hodnoty majetku, který může být předmětem zástavy a má výrazný vliv na bonitu a hospodářský výsledek banky.

  Znalecký posudek lze zpracovat za účelem:

  • daně z převodu nemovitostí
  • dědického řízení
  • pro vlastní potřebu objednavatele
  • pro majetkové vypořádání
  • stanovení obvyklého nájemného
  • stanovení ceny obvyklé
  • stanovení hodnoty věcného břemene
  • vkladu majetku do společnosti

  Pro zpracování znaleckého posudku je třeba zajistit aktuální výpis z katastru nemovitostí (list vlastnictví), kopii katastrální mapy, případně nabývací titul (kupní smlouva, darovací smlouva, apod.), další podklady na základě individuální konzultace.

  Komentáře & Hodnocení - Zbyněk Sova - Odhadce nemovitostí

  Přidejte Váš komentář

  Zadejte vaše jméno
  Zadejte váš email
  Zadejte komentář

  Foto: Sháníte specialistu na odhady nemovitostí v Plzeňském kraji?
  Potřebujete znalecký posudek pro svou nemovitost v Plzeňském kraji? Rád vám pomohu. Mám bohaté zkuše