Online Včera

Macbeth – Noc s operou měla načasované počasí, po aplausu se spustil déšť!

Zážitek plný emocí, hudby, tance i přírodních efektů si odnášeli diváci z Noci s operou z lochotínského amfiteátru. Tam se v pátek večer odehrávalo drama, Macbeth přilákal milovníky opery.

Blog
Včera
REGIONPLZEN.CZ

Do Touškova se po sto letech vrátily zvony

Dva ze čtyř zvonů chyběly od 1. světové války v touškovském kostele Narození svatého Jana Křtitele . Díky vyhlášené sbírce a podpoře Plzeňského kraje, lidí z okolí, farníků a dalších dárců se podařilo chybějící zvony znovu odlít, posvětit a doplnit.

Blog
Před 6 dny
REGIONPLZEN.CZ

Zruč-Senec má za sebou víkend plný hudby a tance, přijela pouť!

Pouťové veselí ovládlo o víkendu Zruč-Senec u Plzně. Májový sobotní večer lákal jak k procházkám, tak i na tancovačku, a snad právě proto se rychle zaplnil taneční sál u Drudíků, kde vyhrávalo duo Superband Josefa Noska.

Blog
Před měsícem
REGIONPLZEN.CZ

Crimson Fields a Jednajeden v  ACW saloonu

Plzeňská kapela Crimson Fields rozjíždí sezónu. „Karmínová pole“ o víkendu zahrála v ACW saloonu v Kollárově ulici a chystá se na další koncerty

Blog
Před 2 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Ve Stříbře vyběhnou psí spřežení

Závody psích spřežení pod názvem Stříbrský sprint se budou konat druhý dubnový víkend ve stříbrských kasárnách.

Blog
Před 2 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Běžci s čelovkami rozsvítili údolí u řeky Radbuzy

Pomoc zrakově postiženým, to je hlavní cíl sportovních akcí pro Světlušku. První letošní večerní běh se konal v Plzni ve čtvrtek večer, start byl ve 20 hodin z plzeňského DEPA 2015.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Ve čtvrtek můžete vyběhnout v DEPU se Světluškou!

Tradiční akce Běh se Světluškou se bude konat ve čtvrtek večer v plzeňském DEPU u řeky Radbuzy. Příspěvkem za startovné se můžete projít či proběhnout 3,3 km, kdo chce může dát i dvě kolečka, tedy 6,6 km. Každý dostane dárek!

Blog
Před 3 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Vrátili se z Ukrajiny, přivezli na Tachovsko handicapované

Dvě desítky osob evakuovali záchranáři Royal Rangers tento týden z Ukrajiny. Šlo o vážně zraněnou dívku, kterou převezli do pražské nemocnice v Motole, další osoby pak vzali do Černošína.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

BrickHouse s.r.o. nabízí velký dům za cenu malého bytu!

Dnes je doba, kdy je lepší mít peníze v nemovitostech. A nebojte se jít do velkých prostorů. Máme tu tip, za cenu třípokojového bytu v Plzni můžete mít zděný dům o pěti místnostech. Nevěříte? Čtete dále!

Blog
Před 3 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Jarní úklid před Velikonocemi zajistí ÚKLID PRESTO

Jaro se blíží, slunce už začíná hřát a svými paprsky pronikat přes okna k nám do bytů. Tedy, pokud máte okna čistá, aby mohly sluneční paprsky projít? A abyste si je pak mohli na velikonoční svátky hezky ozdobit? Nemáte? Nejvyšší čas zavolat na správné místo, čtěte dále, poradíme!

Blog
Před 3 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Sulislavský masopust se konal už po 236.

Jeden z nejstarších masopustů se koná pravidelně na Tachovsku, a to v obci Sulislav. Dochovaná písemná zmínka se datuje až k roku 1785, proto je sulislavský průvod jeden z nejstarších v kraji.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Necelých sto metrů zástavby nabízí úžasný prostor pro rodinu

Máme pro vás úžasný únorový tip! Už jste viděli projekt na přízemní zděný dům BRICK 3+KK? Dobré metry, dobrá cena, rychlá výstavba!

Blog
Před 4 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Užijte si lyžování na horách, společnou chodbu za vás uklidí ÚKLID PRESTO!

Konec sousedských hádek, kdo jak vytřel či nevytřel, my tu pro vás máme skvělou úklidovou firmu, která se za vás postará o vše, co potřebujete! Tedy i o společné schodiště ve vašem bytovém domě. Nebo i o váš byt!

Blog
Před 4 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Tip na výlet - Meluzína

Dnes se vydáme za romantikou na Meluzínu. Meluzína je čtvrtý nejvyšší vrchol v Krušných horách, tyčí se do výšky 1097 metrů a najdete ji asi dva kilometry od Klínovce směrem k východu.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

AUTO CB v Plzni představuje nový model ŠKODA FABIA MONTE CARLO

Novinka na trhu - čtvrtá generace modelu FABIA pokračuje v tradici dynamických lifestylových variant! Překvapí vás sportovní exteriér s mnoha černými prvky a nárazníky specifické pro verzi MONTE CARLO.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONPLZEN.CZ