Online Před 3 týdny

Vzpomínali na školní léta v minulém režimu

Škola - základ života, to bylo téma, na které si povídání v černošínském muzeu připravil pětašedesátiletý Jiří Bízek z Bezdružic

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Brutus ve Stříbře nezklamal!

Skvělá kapela Brutus opět zavítala do Stříbra, kde zaplnila sál tamního Coktail baru Beseda. Sjeli se tam fanoušci ze širokého okolí!

Blog
Před 3 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Promítali filmy z Českého lesa

O víkendu se v Černošíně konala slavnostní vernisáž výstavy Krajina Českého lesa. Tu do tamního muzea zapůjčil fotograf, novinář a regionální průvodce Antonín Hříbal.

Blog
Před 6 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Mistr republiky v canicrossu je z Plané na Tachovsku

Jan Danko z Plané se účastnil Mistrovství Republiky v canicrossu RNB. Ze své stanice přivezl do Hluboké nad Vltavou nejmladšího psa rasy sibiřský husky. Dexter páníčkovi ostudu neudělal, ačkoliv je menšího vzrůstu, s přehledem uběhl nejlepší čas.

Blog
Před 7 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Kavárna potěšila fanoušky Crimson Fields

Plzeňská skupina Crimson Fields potěšila své příznivce v plzeňské kavárně. Připravuje se na další koncerty.

Blog
Před 7 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Kladrubská pětka se vydařila

Opět po roce se konal běžecký závod na pět kilometrů v Kladrubech. Letos šlo o osmý ročník a získané body se započítávají do běžeckého seriálu Běžec Tachovska 2022.

Blog
Před 7 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Andělská výstava pro klid v duši

Chaotický a rychlý život nám nedělá dobře. Každý ale snad máme svého naděla, který nás opatruje. A takové anděly umí namalovat i Michaela Němcová ze Svojšína, která ztvárňuje anděly na různé materiály, na papír, plátno, kov, kameny i textilie.

Blog
Před 7 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Sedmihoří - skalní mísy i ručičky

Sedmihoří se nachází na území stejnojmenné vrchoviny, a to mezi městy Bor a Horšovský Týn. Krása a nedotčenost tamní přírodyláká ke skutečnému odpočinku a za den můžete zdolat všechny vrcholy.

Blog
Před 8 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Macbeth – Noc s operou měla načasované počasí, po aplausu se spustil déšť!

Zážitek plný emocí, hudby, tance i přírodních efektů si odnášeli diváci z Noci s operou z lochotínského amfiteátru. Tam se v pátek večer odehrávalo drama, Macbeth přilákal milovníky opery.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Do Touškova se po sto letech vrátily zvony

Dva ze čtyř zvonů chyběly od 1. světové války v touškovském kostele Narození svatého Jana Křtitele . Díky vyhlášené sbírce a podpoře Plzeňského kraje, lidí z okolí, farníků a dalších dárců se podařilo chybějící zvony znovu odlít, posvětit a doplnit.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Zruč-Senec má za sebou víkend plný hudby a tance, přijela pouť!

Pouťové veselí ovládlo o víkendu Zruč-Senec u Plzně. Májový sobotní večer lákal jak k procházkám, tak i na tancovačku, a snad právě proto se rychle zaplnil taneční sál u Drudíků, kde vyhrávalo duo Superband Josefa Noska.

Blog
Před 11 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Crimson Fields a Jednajeden v  ACW saloonu

Plzeňská kapela Crimson Fields rozjíždí sezónu. „Karmínová pole“ o víkendu zahrála v ACW saloonu v Kollárově ulici a chystá se na další koncerty

Blog
Před 12 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Ve Stříbře vyběhnou psí spřežení

Závody psích spřežení pod názvem Stříbrský sprint se budou konat druhý dubnový víkend ve stříbrských kasárnách.

Blog
Před 12 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Běžci s čelovkami rozsvítili údolí u řeky Radbuzy

Pomoc zrakově postiženým, to je hlavní cíl sportovních akcí pro Světlušku. První letošní večerní běh se konal v Plzni ve čtvrtek večer, start byl ve 20 hodin z plzeňského DEPA 2015.

Blog
Před rokem
REGIONPLZEN.CZ

Ve čtvrtek můžete vyběhnout v DEPU se Světluškou!

Tradiční akce Běh se Světluškou se bude konat ve čtvrtek večer v plzeňském DEPU u řeky Radbuzy. Příspěvkem za startovné se můžete projít či proběhnout 3,3 km, kdo chce může dát i dvě kolečka, tedy 6,6 km. Každý dostane dárek!

Blog
Před rokem
REGIONPLZEN.CZ